SPORT

Nové tribuny na Tyršáku skrývají i běžeckou dráhu

4. října 2006, 22:56, zag, foto -kša-
Nové tribuny na Tyršáku skrývají i běžeckou dráhu Šumperk - Šumperk se dočkal nových tribun. V úterý 26. září je slavnostně otevřeli zastupitelé. Kromě tribuny je zde i zázemí pro sportovce, nová sociální zařízení a krytá šedesátimetrová atletická dráha s umělým povrchem v prvním patře.
Šumperk - Šumperk se dočkal nových tribun. V úterý 26. září je zastupitelé slavnostně otevřeli veřejnosti. Ta tak mohla po měsících prací nahlédnout na novou výceúčelovou budovu, která vyrostla na místě starých nevyhovujících dřevěných tribun. Kromě tribuny je zde i zázemí pro sportovce, nová sociální zařízení a krytá šedesátimetrová atletická dráha s umělým povrchem v prvním patře.

Stavba nových tribun začala již v minulém roce, kdy se podařilo sehnat potřebné peníze na demolici starých a nevyhovujících tribun. O rok později se začalo se stavbou nové polyfunkční budovy. Cena za celou rekonstrukci je 20 milionů korun, 9 milionů šlo z městských a 11 milionů ze státních prostředků.

Na stavbě pracovala firma FORTEX, která se po boku starosty Brože, tajemníka Okresního sdružení ČSTV Šumperk Vladimíra Šimíčka a předsedy Českého svazu tělesné výchovy Ing. Vladimíra Srba účastnila slavnostního přestřižení pásky. V krátkém programu se pak divákům představily mažoretky SANY 3 pod vedením Marcely Kunčarové s vystoupením s hůlkami a se skladbou s pompony, mažoretky Avanti pod vedením Danuše Koryčánkové s defilé s pompony a i bouřlivá taneční skupina Tornádo pod vedením Zdeňky Brandejské.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).