SPORT

Nové tribuny na Tyršáku skrývají i běžeckou dráhu

4. října 2006, 22:56, zag, foto -kša-
Nové tribuny na Tyršáku skrývají i běžeckou dráhu Šumperk - Šumperk se dočkal nových tribun. V úterý 26. září je slavnostně otevřeli zastupitelé. Kromě tribuny je zde i zázemí pro sportovce, nová sociální zařízení a krytá šedesátimetrová atletická dráha s umělým povrchem v prvním patře.
Šumperk - Šumperk se dočkal nových tribun. V úterý 26. září je zastupitelé slavnostně otevřeli veřejnosti. Ta tak mohla po měsících prací nahlédnout na novou výceúčelovou budovu, která vyrostla na místě starých nevyhovujících dřevěných tribun. Kromě tribuny je zde i zázemí pro sportovce, nová sociální zařízení a krytá šedesátimetrová atletická dráha s umělým povrchem v prvním patře.

Stavba nových tribun začala již v minulém roce, kdy se podařilo sehnat potřebné peníze na demolici starých a nevyhovujících tribun. O rok později se začalo se stavbou nové polyfunkční budovy. Cena za celou rekonstrukci je 20 milionů korun, 9 milionů šlo z městských a 11 milionů ze státních prostředků.

Na stavbě pracovala firma FORTEX, která se po boku starosty Brože, tajemníka Okresního sdružení ČSTV Šumperk Vladimíra Šimíčka a předsedy Českého svazu tělesné výchovy Ing. Vladimíra Srba účastnila slavnostního přestřižení pásky. V krátkém programu se pak divákům představily mažoretky SANY 3 pod vedením Marcely Kunčarové s vystoupením s hůlkami a se skladbou s pompony, mažoretky Avanti pod vedením Danuše Koryčánkové s defilé s pompony a i bouřlivá taneční skupina Tornádo pod vedením Zdeňky Brandejské.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).