SPORT

Mistrovství České republiky v jízdě na horských kolech mělo neočekávaný výsledek

1. srpna 2000, 10:35, mpol
   VELKÉ LOSINY - O posledním červencovém víkendu zažily Velké Losiny sportovní svátek. Mistrovství České republiky v jízdě na horských kolech přilákalo do areálu losinských lázní tisíce diváků.
   VELKÉ LOSINY - O posledním červencovém víkendu zažily Velké Losiny sportovní svátek. Mistrovství České republiky v jízdě na horských kolech přilákalo do areálu losinských lázní tisíce diváků. Přítomna byla kompletní česká závodnická špička včetně Kateřiny Neumannové.

   Počasí vlastnímu závodu přálo, předchozí deště však zapříčinily vysokou náročnost tratě. V kategorii žen se z prvního místa radovala Kateřina Hanušová, když překvapivě porazila pětinásobnou mistryni České republiky Kateřinu Neumannovou. Ta nakonec skončila druhá. Ve velmi vyrovnaném závodě mužů zvítězil Milan Spěšný.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.