SPORT

TIP NA VÝLET: V babím létě na procházce k vodní nádrži Krásné

20. září 2006, 21:53, -zag-
TIP NA VÝLET: V babím létě na procházce k  vodní nádrži Krásné Šumperk - Počasí nám přeje a po celkem nevydařeném srpnu nachystalo příjemné překvapení v podobě babího léta. Proto se řada z nás i dál vyhřívá na skoro letních paprscích a neváhá strávit podvečery pod širým nebem.
Šumperk - Počasí nám přeje a po celkem nevydařeném srpnu nachystalo příjemné překvapení v podobě babího léta. Proto se řada z nás i dál vyhřívá na skoro letních paprscích a neváhá strávit podvečery pod širým nebem. K tomu svádí i možnost grilování či procházky po okolí. Pro poslední tip na výlet jsme proto vybrali nedalekou vodní nádrž Krásné. Od nádraží v Šumperku nás totiž sveze autobus, který zastavuje u letiště. Zajímavostí je zde skokanský můstek lyžařských akrobatů s doskokem na vodní plochu a časté letní koupaní a provozování vodních sportů. V letních měsících je možné občerstvení v kiosku a jen málokdo odolá a nezavítá i na nedaleké letiště. Vycházku lze zpestřit i cestou po červené. Dostanete se tak přes Anenský dvůr až do Vikýřovic, kde si můžete s dětmi prohlédnout exponáty ve Veteran muzeum pana Havlíčka. A jak zpět do Šumperka? Nejlepší a neschůdnější se jeví cesta přes Nové Domky. Odvážíte-li se přeběhnout frekvetovaný tah na Velké Losiny, projdete kolem polí a zahrádek až k restauraci na Nových Domkách. Odtud je skok na starou Kolibu a z bývalého ODPM dolů do města.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 21.9.2006 14:20
Titulek: můstek
Autor: noap
15
No nevím, kde jste byli na tom skokanským můstku pro akrobatické lyžaře, jestli myslíte ten kus zelenýho plechu pod stromy co tam Valenta před 15 lety nechal........ :))
Reagovat
Datum: 21.9.2006 16:19
Titulek: RE: můstek
Autor: fox
82
110
To je tak, kdyz nekdo dela tipy na mista kde uz nejmene 5 let nebyl. Pod tim zelenym plechem byla kdysi trampolina a mustek staval nedaleko. Nebude dlouho trvat a budou tipy k vyletu i na Šenkes.
Reagovat
Datum: 21.9.2006 19:23
Titulek: RE: RE: můstek
Autor: :)
26
114
to je ale dobrý nápad, protože jak se s jeho rekonstrukcí zdá, nic jiného nám bývalým koupajícím se už nezbude:)
Reagovat