SPORT

TIP NA VÝLET: V babím létě na procházce k vodní nádrži Krásné

20. září 2006, 21:53, -zag-
TIP NA VÝLET: V babím létě na procházce k  vodní nádrži Krásné Šumperk - Počasí nám přeje a po celkem nevydařeném srpnu nachystalo příjemné překvapení v podobě babího léta. Proto se řada z nás i dál vyhřívá na skoro letních paprscích a neváhá strávit podvečery pod širým nebem.
Šumperk - Počasí nám přeje a po celkem nevydařeném srpnu nachystalo příjemné překvapení v podobě babího léta. Proto se řada z nás i dál vyhřívá na skoro letních paprscích a neváhá strávit podvečery pod širým nebem. K tomu svádí i možnost grilování či procházky po okolí. Pro poslední tip na výlet jsme proto vybrali nedalekou vodní nádrž Krásné. Od nádraží v Šumperku nás totiž sveze autobus, který zastavuje u letiště. Zajímavostí je zde skokanský můstek lyžařských akrobatů s doskokem na vodní plochu a časté letní koupaní a provozování vodních sportů. V letních měsících je možné občerstvení v kiosku a jen málokdo odolá a nezavítá i na nedaleké letiště. Vycházku lze zpestřit i cestou po červené. Dostanete se tak přes Anenský dvůr až do Vikýřovic, kde si můžete s dětmi prohlédnout exponáty ve Veteran muzeum pana Havlíčka. A jak zpět do Šumperka? Nejlepší a neschůdnější se jeví cesta přes Nové Domky. Odvážíte-li se přeběhnout frekvetovaný tah na Velké Losiny, projdete kolem polí a zahrádek až k restauraci na Nových Domkách. Odtud je skok na starou Kolibu a z bývalého ODPM dolů do města.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 21.9.2006 14:20
Titulek: můstek
Autor: noap
15
No nevím, kde jste byli na tom skokanským můstku pro akrobatické lyžaře, jestli myslíte ten kus zelenýho plechu pod stromy co tam Valenta před 15 lety nechal........ :))
Reagovat
Datum: 21.9.2006 16:19
Titulek: RE: můstek
Autor: fox
64
To je tak, kdyz nekdo dela tipy na mista kde uz nejmene 5 let nebyl. Pod tim zelenym plechem byla kdysi trampolina a mustek staval nedaleko. Nebude dlouho trvat a budou tipy k vyletu i na Šenkes.
Reagovat
Datum: 21.9.2006 19:23
Titulek: RE: RE: můstek
Autor: :)
26
to je ale dobrý nápad, protože jak se s jeho rekonstrukcí zdá, nic jiného nám bývalým koupajícím se už nezbude:)
Reagovat

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.