SPORT

Pro Kennex Cup 2006 - tenisové babí léto v Šumperku navštíví možná i prezident

30. srpna 2006, 20:10, Šmejkal František, foto pořadatelé a archiv
Pro Kennex Cup 2006 - tenisové babí léto v Šumperku navštíví možná i prezident Šumperk - Ve dnech 8. - 10. září 2006 se bude na tenisových dvorcích areálu TJ Sokol Šumperk u Nemocnice konat již 19. ročník tradičního tenisového turnaje "PRO KENNEX CUP 2006".
Šumperk - Ve dnech 8. - 10. září 2006 se bude na tenisových dvorcích areálu TJ Sokol Šumperk u Nemocnice konat již 19. ročník tradičního tenisového turnaje "PRO KENNEX CUP 2006". Každoročně se tohoto turnaje účastní celá řada známých osobností sportovního, kulturního a společenského života a ani letošní rok tomu nebude jinak.

V letošním ročníku je již potvrzena účast bývalých reprezentačních a ligových hráčů tenisu v čele s Františkem Pálou, Jiřím Hřebcem, Vladislavem Šavrdou a řadou dalších známých jmen, samozřejmě nesmí chybět organizátoři celé akce a šumperští rodáci Petr a Pavel Huťkovi.

Ze známých osobností kulturního a společenského života pak potvrdili účast již tradiční hosté - Josef Alois Náhlovský, Josef Mladý, Karel Šíp, Mirek Paleček a Zdeněk Merta, ozdobou turnaje pak by měli být Věra Martinová a Vašo Patejdl, kteří vystoupí v sobotu odpoledne na tenisových kurtech i jako zpěváci. Tuto skupinu pak doplní olympijský vítěz a Šumperan Aleš Valenta.

"V jednání je pak i účast prezidenta ČR pana Václava Klause, což by představovalo velké potěšení i význam nejen pro organizátory a účastníky turnaje, ale zejména pro celou širokou veřejnost a zejména pak představitele města Šumperk," říká výkonný ředitel turnaje inženýr Šmejkal.

Program turnaje:

 • pátek 8. 9.
  v 15 hod. - zahájení turnaje Old boys - bývalý repre a ligový hráči
 • sobota 9. 9.
  v 9:30 hod. - zahájení turnaje osobností
  v 15 hod. - kulturní vystoupení Věry Martinové, Vašo Patejdla, Mirka Palečka a Karla Šípa
  v 15:45 hod. - pokračování turnaje
 • neděle 10. 9.
  v 10 hod. - finálová utkání a ukončení turnaje (12 hod.)

  Fotografie z minulých ročníků z archívu pořadatelů:

  Předávání cen vítězům turnaje v kategorii Old boys. Účastníci na fotografii z pohledu zleva: Ing. Šmejkal František - výkonný ředitel turnaje, Ing. Huťka Pavel, Jiří Průcha coby vítězové a finalisté Jiří Hřebec, Petr Huťka a Pavel Ševčík. Vpravo starosta TJ Sokol František Porteš.

  Při tenise se mohou potkat politici, umělci i podnikatelé. V popředí si po odehraném zápase podává ruku vítěz František Šmejkal a jeho spoluhráč Vratislav Randa se svými soupeři Václavem Klausem a Pavlem Motlíkem.


  Radost z trofeje

  Pravidelnou hráčkou a návštěvnicí je i legendární Helena Vondráčková. Letos však na kurty nedorazí.


 • Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

  NA DYMYTRY ZADARMO


  Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

  Soutěžní otázka:

  Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

  A) Zahalují si tváře
  B) Oblékají se do kožichů
  C) Všichni nosí plnovous

  Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


  VYHODNOCENÍ

  Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
  Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).