SPORT

Pro Kennex Cup 2006 - tenisové babí léto v Šumperku navštíví možná i prezident

30. srpna 2006, 20:10, Šmejkal František, foto pořadatelé a archiv
Pro Kennex Cup 2006 - tenisové babí léto v Šumperku navštíví možná i prezident Šumperk - Ve dnech 8. - 10. září 2006 se bude na tenisových dvorcích areálu TJ Sokol Šumperk u Nemocnice konat již 19. ročník tradičního tenisového turnaje "PRO KENNEX CUP 2006".
Šumperk - Ve dnech 8. - 10. září 2006 se bude na tenisových dvorcích areálu TJ Sokol Šumperk u Nemocnice konat již 19. ročník tradičního tenisového turnaje "PRO KENNEX CUP 2006". Každoročně se tohoto turnaje účastní celá řada známých osobností sportovního, kulturního a společenského života a ani letošní rok tomu nebude jinak.

V letošním ročníku je již potvrzena účast bývalých reprezentačních a ligových hráčů tenisu v čele s Františkem Pálou, Jiřím Hřebcem, Vladislavem Šavrdou a řadou dalších známých jmen, samozřejmě nesmí chybět organizátoři celé akce a šumperští rodáci Petr a Pavel Huťkovi.

Ze známých osobností kulturního a společenského života pak potvrdili účast již tradiční hosté - Josef Alois Náhlovský, Josef Mladý, Karel Šíp, Mirek Paleček a Zdeněk Merta, ozdobou turnaje pak by měli být Věra Martinová a Vašo Patejdl, kteří vystoupí v sobotu odpoledne na tenisových kurtech i jako zpěváci. Tuto skupinu pak doplní olympijský vítěz a Šumperan Aleš Valenta.

"V jednání je pak i účast prezidenta ČR pana Václava Klause, což by představovalo velké potěšení i význam nejen pro organizátory a účastníky turnaje, ale zejména pro celou širokou veřejnost a zejména pak představitele města Šumperk," říká výkonný ředitel turnaje inženýr Šmejkal.

Program turnaje:

 • pátek 8. 9.
  v 15 hod. - zahájení turnaje Old boys - bývalý repre a ligový hráči
 • sobota 9. 9.
  v 9:30 hod. - zahájení turnaje osobností
  v 15 hod. - kulturní vystoupení Věry Martinové, Vašo Patejdla, Mirka Palečka a Karla Šípa
  v 15:45 hod. - pokračování turnaje
 • neděle 10. 9.
  v 10 hod. - finálová utkání a ukončení turnaje (12 hod.)

  Fotografie z minulých ročníků z archívu pořadatelů:

  Předávání cen vítězům turnaje v kategorii Old boys. Účastníci na fotografii z pohledu zleva: Ing. Šmejkal František - výkonný ředitel turnaje, Ing. Huťka Pavel, Jiří Průcha coby vítězové a finalisté Jiří Hřebec, Petr Huťka a Pavel Ševčík. Vpravo starosta TJ Sokol František Porteš.

  Při tenise se mohou potkat politici, umělci i podnikatelé. V popředí si po odehraném zápase podává ruku vítěz František Šmejkal a jeho spoluhráč Vratislav Randa se svými soupeři Václavem Klausem a Pavlem Motlíkem.


  Radost z trofeje

  Pravidelnou hráčkou a návštěvnicí je i legendární Helena Vondráčková. Letos však na kurty nedorazí.


 • Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.