SPORT

Ve Štítech startuje Pendolino

9. srpna 2006, 17:14, -vavka-
Ve Štítech startuje Pendolino Štíty - V sobotu 12. srpna se v Acrobat Parku ve Štítech uskuteční největší závod letní světové série akrobatických skoků na lyžích, tentokrát pod názvem „Pendolino Freestyle Czech Open 2006“. O příčky nejvyšší se popere i náš Aleš Valenta, který bude obhajovat vítězství z posledních dvou ročníků.
Štíty - V sobotu 12. srpna se v Acrobat Parku ve Štítech uskuteční největší závod letní světové série akrobatických skoků na lyžích, tentokrát pod názvem „Pendolino Freestyle Czech Open 2006“. O příčky nejvyšší se popere i náš Aleš Valenta, který bude obhajovat vítězství z posledních dvou ročníků.

„Letošní ročník bude zajímavější o skutečnost, že se zúčastní i někteří závodníci ze zámoří,“ zve k účasti Acrobat Park Team. „Mezi závodníky, kteří přislíbili svou účast při jízdě v Pendolinu, jsou například vítěz letošního světového poháru a druhý muž olympijského závodu v Turíně Dimitry Dashinski z Běloruska, druhý muž celkového pořadí SP Kanaďan Kyle Nissen, nadějný americký závodník Ryan St.Onge, mistryně světa Australanka Jacqui Cooper a olympijská vítězka Švýcarka Evelyne Leu.“


Freestyle Czech Open 2005 - S. Kravchuk UKR A. Valenta CZE E. Ablayev UKR

Jako tahák slibují pořadatelé i účast amerického veterána Matt Chojnackiho, který je držitelem světového rekordu v počtu zvládnutých salt jak na sněhu, tak i na vodě. Speciálně u něho se můžeme těšit na skoky nesmírně vysoké a náročné.

„Pendolino Freestyle Czech Open 2006“ bude vyjíždět v 11 hod. kvalifikací, od 14 hod. přeřadí na vyšší rychlost finálem. Vyhlášení vítězů se plánuje na 15,45 hod. Závod je pro všechny diváky zdarma.

PROGRAM


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.