SPORT

Off Roadové závody a jízdy leštěnek v Bruntále

30. srpna 2006, 20:00, mar
Bruntál - Pokud nepatříte mezi příznivce klidné a bezpečné jízdy po českých silnicích a naopak vás láká projet se svým plechovým miláčkem kdejakou kaluž, jsou pro vás off roadové závody tím pravým. Na začátku září je pořádá Česká federace offroad v Sosnové u Bruntálu.
Bruntál - Pokud nepatříte mezi příznivce klidné a bezpečné jízdy po českých silnicích a naopak vás láká projet se svým plechovým miláčkem kdejakou kaluž, jsou pro vás off roadové závody tím pravým. Na začátku září je pořádá Česká federace offroad v Sosnové u Bruntálu.

Setkat se zde můžeme s nadupanými stroji značek Hummer, Land Rover či SUV. Jezdí se ovšem po kamenech, kmenech, v bahně. A opravdovou lahůdkou je vytrvalostní závod off roadových speciálů.

Ten pořádá Česká federace Off Road ve dnech 9. a 10. září. "Ještě než odstartují speciály, budou na trati dvě hodiny mezi sebou soupeřit motorky a čtyřkolky," vypočítává pořadatelka Eva Rochovanská. "Na závěr bude odstartována jízda pravidelnosti leštěnek, které mají pro tento rok startovné zdarma."

Pro závodníky je připraveno příjemné osvěžení - sprchy. Pro návštěvníky bohatý doprovodný program, možnost stanování a samozřejmě krásná příroda - rybízové plantáže s několika rybníky.

Harmonogram závodu:
Pátek 8. 9.
- volné tréninky A1 a A2, moto a quad


Sobota 9. 9.
- 8.00 - 10.00 závod moto a quad
- 12.00 start 24 hodinového závodu offroadů /A1 a A2/


Neděle 10. 9.
- 12.00 cíl 24 hodinového závodu offroadů /A1 a A2/
- 13.00 závod leštěnek - jízda pravidelnosti


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).