SPORT

Off Roadové závody a jízdy leštěnek v Bruntále

30. srpna 2006, 20:00, mar
Bruntál - Pokud nepatříte mezi příznivce klidné a bezpečné jízdy po českých silnicích a naopak vás láká projet se svým plechovým miláčkem kdejakou kaluž, jsou pro vás off roadové závody tím pravým. Na začátku září je pořádá Česká federace offroad v Sosnové u Bruntálu.
Bruntál - Pokud nepatříte mezi příznivce klidné a bezpečné jízdy po českých silnicích a naopak vás láká projet se svým plechovým miláčkem kdejakou kaluž, jsou pro vás off roadové závody tím pravým. Na začátku září je pořádá Česká federace offroad v Sosnové u Bruntálu.

Setkat se zde můžeme s nadupanými stroji značek Hummer, Land Rover či SUV. Jezdí se ovšem po kamenech, kmenech, v bahně. A opravdovou lahůdkou je vytrvalostní závod off roadových speciálů.

Ten pořádá Česká federace Off Road ve dnech 9. a 10. září. "Ještě než odstartují speciály, budou na trati dvě hodiny mezi sebou soupeřit motorky a čtyřkolky," vypočítává pořadatelka Eva Rochovanská. "Na závěr bude odstartována jízda pravidelnosti leštěnek, které mají pro tento rok startovné zdarma."

Pro závodníky je připraveno příjemné osvěžení - sprchy. Pro návštěvníky bohatý doprovodný program, možnost stanování a samozřejmě krásná příroda - rybízové plantáže s několika rybníky.

Harmonogram závodu:
Pátek 8. 9.
- volné tréninky A1 a A2, moto a quad


Sobota 9. 9.
- 8.00 - 10.00 závod moto a quad
- 12.00 start 24 hodinového závodu offroadů /A1 a A2/


Neděle 10. 9.
- 12.00 cíl 24 hodinového závodu offroadů /A1 a A2/
- 13.00 závod leštěnek - jízda pravidelnosti


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).