SPORT

Závod bikerů, který nemá v Evropě obdobu, ovládl centrum města

15. července 2000, 14:09, nei, mitt
   ŠUMPERK - V centru Šumperka proběhl v sobotu 1.7. čtvrtý podnik seriálu Rubena Tours 2000. Na závodním okruhu se představila česká bikerská špička s Radovanem Fořtem, Tomášem Vokrouhlíkem a Milanem Spěšným společně s amatérskými sportovci.
   ŠUMPERK - V centru Šumperka proběhl v sobotu 1.7. čtvrtý podnik seriálu Rubena Tours 2000. Na závodním okruhu se představila česká bikerská špička s Radovanem Fořtem, Tomášem Vokrouhlíkem a Milanem Spěšným společně s amatérskými sportovci.

   Hlavní myšlenkou akce bylo poskytnout městským dětem možnost sportovního vyžití a zároveň příležitost změřit své síly na stejné trati jako profesionálové. Celý podnik vznikl zhruba před dvěma lety, když se sešli ing. Pavel Brettschneider a v té době již legendární závodník Radovan Fořt a vytvořili závod, který nemá obdobu nikde v Evropě.

   "Výjimečnost akce spočívá především v tom, že se na závodním okruhu uprostřed města sejdou jak profesionálové, tak i začátečníci a hlavně děti," řekl Marek Doležal, tiskový mluvčí Rubena - Fort MTB team a Rubena Tours 2000. Šumperská část seriálu městských okruhů se konala u příležitosti XIII. Všesokolského sletu a byla zařazena do soutěže O Velkou cenu České obce sokolské.

   Hlavní cena byla udělena v kategorii Elite I, kde zvítězil Milan Spěšný před Radovanem Fořtem a Tomášem Vokrouhlíkem (všichni Rubena Fort).

   Výsledková listina


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).