SPORT

Závod bikerů, který nemá v Evropě obdobu, ovládl centrum města

15. července 2000, 14:09, nei, mitt
   ŠUMPERK - V centru Šumperka proběhl v sobotu 1.7. čtvrtý podnik seriálu Rubena Tours 2000. Na závodním okruhu se představila česká bikerská špička s Radovanem Fořtem, Tomášem Vokrouhlíkem a Milanem Spěšným společně s amatérskými sportovci.
   ŠUMPERK - V centru Šumperka proběhl v sobotu 1.7. čtvrtý podnik seriálu Rubena Tours 2000. Na závodním okruhu se představila česká bikerská špička s Radovanem Fořtem, Tomášem Vokrouhlíkem a Milanem Spěšným společně s amatérskými sportovci.

   Hlavní myšlenkou akce bylo poskytnout městským dětem možnost sportovního vyžití a zároveň příležitost změřit své síly na stejné trati jako profesionálové. Celý podnik vznikl zhruba před dvěma lety, když se sešli ing. Pavel Brettschneider a v té době již legendární závodník Radovan Fořt a vytvořili závod, který nemá obdobu nikde v Evropě.

   "Výjimečnost akce spočívá především v tom, že se na závodním okruhu uprostřed města sejdou jak profesionálové, tak i začátečníci a hlavně děti," řekl Marek Doležal, tiskový mluvčí Rubena - Fort MTB team a Rubena Tours 2000. Šumperská část seriálu městských okruhů se konala u příležitosti XIII. Všesokolského sletu a byla zařazena do soutěže O Velkou cenu České obce sokolské.

   Hlavní cena byla udělena v kategorii Elite I, kde zvítězil Milan Spěšný před Radovanem Fořtem a Tomášem Vokrouhlíkem (všichni Rubena Fort).

   Výsledková listina


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.