SPORT

Gymnastky pokořily i Prostějov

31. května 2006, 18:19, Helena Konopová
Prostějov/Šumperk - Na krajský přebor do Prostějova odjela 28.k větna tentokrát méně početná výprava děvčat Gymnastického klubu Šumperk, neboť vyspělé závodnice si už v kvalifikačních závodech zajistily postup na mistrovství republiky a nemusely se přeboru kraje zúčastnit.
Prostějov/Šumperk - Na krajský přebor do Prostějova odjela 28. května tentokrát méně početná výprava děvčat Gymnastického klubu Šumperk, neboť vyspělé závodnice si už v kvalifikačních závodech zajistily postup na mistrovství republiky a nemusely se přeboru kraje zúčastnit.

I tak si ovšem děvčata přivezla hned několik medailí. Mezi mladšími žákyněmi to bylo stříbro zásluhou Jany Vlčkové a svoji první medaili – bronzovou – vybojovala naše nejmladší závodnice Terezka Vařeková. V kategorii starších žákyň se umístila na 2. místě Veronika Mlynářová a hned za ní skončila třetí Bára Matušková. V kategorii žákyň B byla Tereza Urbanová třetí. Děvčatům fandila i jejich zraněná kamarádka Simona Kozáková, které všichni přejeme brzké uzdravení.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.