SPORT

Cyklistický Rampušák jubilejní

31. května 2006, 18:23, Vepřek
Štíty - Letos již po desáté vzdá početný cyklistický peloton hold vládci Orlických hor Rampušákovi a v sobotu 17. června v 8,30 hodin vyrazí vstříc silničnímu závodu na 200 nebo 120 kilometrů přes hory a doly.
Štíty - Letos již po desáté vzdá početný cyklistický peloton hold vládci Orlických hor Rampušákovi a v sobotu 17. června v 8,30 hodin vyrazí vstříc silničnímu závodu na 200 nebo 120 kilometrů přes hory a doly.

Závod MTB, který startuje o půl hodiny později, nabízí všem nadšencům i opravdovým bikerům náročné tratě 30, 60 a 90 kilometrů v okolí Štítů, kde je centrum tohoto velmi známého a populárního cyklomaratonu, který se letos jede pod názvem „Kelly´s Rampušák – vládce Orlických hor 2006“. Štítecké náměstí přivítá určitě více než 1200 závodníků z celé republiky i ze zahraničí. Celodenní program s bohatým občerstvením vyvrcholí vyhlášením vítězů kolem 17. hodiny a velkou večerní diskotékou rádia Evropa 2. Propozice závodu a podrobné informace najdete na www.rampusak-stity.cz.

Pořadatelé z Cyklubu Rampušák a Sportovního klubu Štíty zvou srdečně nejen závodníky k aktivní účasti, ale i všechny ostatní k vychutnání neopakovatelné atmosféry tohoto závodu včetně osobního setkání s Rampušákem a jeho vílou Kačenkou.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).