SPORT

Cyklistický Rampušák jubilejní

31. května 2006, 18:23, Vepřek
Štíty - Letos již po desáté vzdá početný cyklistický peloton hold vládci Orlických hor Rampušákovi a v sobotu 17. června v 8,30 hodin vyrazí vstříc silničnímu závodu na 200 nebo 120 kilometrů přes hory a doly.
Štíty - Letos již po desáté vzdá početný cyklistický peloton hold vládci Orlických hor Rampušákovi a v sobotu 17. června v 8,30 hodin vyrazí vstříc silničnímu závodu na 200 nebo 120 kilometrů přes hory a doly.

Závod MTB, který startuje o půl hodiny později, nabízí všem nadšencům i opravdovým bikerům náročné tratě 30, 60 a 90 kilometrů v okolí Štítů, kde je centrum tohoto velmi známého a populárního cyklomaratonu, který se letos jede pod názvem „Kelly´s Rampušák – vládce Orlických hor 2006“. Štítecké náměstí přivítá určitě více než 1200 závodníků z celé republiky i ze zahraničí. Celodenní program s bohatým občerstvením vyvrcholí vyhlášením vítězů kolem 17. hodiny a velkou večerní diskotékou rádia Evropa 2. Propozice závodu a podrobné informace najdete na www.rampusak-stity.cz.

Pořadatelé z Cyklubu Rampušák a Sportovního klubu Štíty zvou srdečně nejen závodníky k aktivní účasti, ale i všechny ostatní k vychutnání neopakovatelné atmosféry tohoto závodu včetně osobního setkání s Rampušákem a jeho vílou Kačenkou.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).