SPORT

Cyklistický Rampušák jubilejní

31. května 2006, 18:23, Vepřek
Štíty - Letos již po desáté vzdá početný cyklistický peloton hold vládci Orlických hor Rampušákovi a v sobotu 17. června v 8,30 hodin vyrazí vstříc silničnímu závodu na 200 nebo 120 kilometrů přes hory a doly.
Štíty - Letos již po desáté vzdá početný cyklistický peloton hold vládci Orlických hor Rampušákovi a v sobotu 17. června v 8,30 hodin vyrazí vstříc silničnímu závodu na 200 nebo 120 kilometrů přes hory a doly.

Závod MTB, který startuje o půl hodiny později, nabízí všem nadšencům i opravdovým bikerům náročné tratě 30, 60 a 90 kilometrů v okolí Štítů, kde je centrum tohoto velmi známého a populárního cyklomaratonu, který se letos jede pod názvem „Kelly´s Rampušák – vládce Orlických hor 2006“. Štítecké náměstí přivítá určitě více než 1200 závodníků z celé republiky i ze zahraničí. Celodenní program s bohatým občerstvením vyvrcholí vyhlášením vítězů kolem 17. hodiny a velkou večerní diskotékou rádia Evropa 2. Propozice závodu a podrobné informace najdete na www.rampusak-stity.cz.

Pořadatelé z Cyklubu Rampušák a Sportovního klubu Štíty zvou srdečně nejen závodníky k aktivní účasti, ale i všechny ostatní k vychutnání neopakovatelné atmosféry tohoto závodu včetně osobního setkání s Rampušákem a jeho vílou Kačenkou.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.