SPORT

Cyklistický Rampušák jubilejní

31. května 2006, 18:23, Vepřek
Štíty - Letos již po desáté vzdá početný cyklistický peloton hold vládci Orlických hor Rampušákovi a v sobotu 17. června v 8,30 hodin vyrazí vstříc silničnímu závodu na 200 nebo 120 kilometrů přes hory a doly.
Štíty - Letos již po desáté vzdá početný cyklistický peloton hold vládci Orlických hor Rampušákovi a v sobotu 17. června v 8,30 hodin vyrazí vstříc silničnímu závodu na 200 nebo 120 kilometrů přes hory a doly.

Závod MTB, který startuje o půl hodiny později, nabízí všem nadšencům i opravdovým bikerům náročné tratě 30, 60 a 90 kilometrů v okolí Štítů, kde je centrum tohoto velmi známého a populárního cyklomaratonu, který se letos jede pod názvem „Kelly´s Rampušák – vládce Orlických hor 2006“. Štítecké náměstí přivítá určitě více než 1200 závodníků z celé republiky i ze zahraničí. Celodenní program s bohatým občerstvením vyvrcholí vyhlášením vítězů kolem 17. hodiny a velkou večerní diskotékou rádia Evropa 2. Propozice závodu a podrobné informace najdete na www.rampusak-stity.cz.

Pořadatelé z Cyklubu Rampušák a Sportovního klubu Štíty zvou srdečně nejen závodníky k aktivní účasti, ale i všechny ostatní k vychutnání neopakovatelné atmosféry tohoto závodu včetně osobního setkání s Rampušákem a jeho vílou Kačenkou.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.