SPORT

Přebor olomoucké oblasti ve sportovní gymnastice

30. května 2006, 13:50, Jana Pražáková, trenérka
Šumperk/Prostějov-V neděli 28. 5. si šumperská děvčata odvezla z Prostějova všechny medaile. Soutěžila ve výkonnostních stupních ve volných i povinných sestavách.P řebornický titul v prvním výkonnostním stupni si odvezla začínající Kamila Rozmánková, před Janou Vlčkovou a Terezkou Vařekovou.
Šumperk/Prostějov - V neděli 28. 5. si šumperská děvčata odvezla z Prostějova všechny medaile. Soutěžila ve výkonnostních stupních ve volných i povinných sestavách. Přebornický titul v prvním výkonnostním stupni si odvezla začínající Kamila Rozmánková, před Janou Vlčkovou a Terezkou Vařekovou.

Ve druhém stupni zvítězila spolužačka Kamily,Veronika Rounová, členka TJ Šumperk, která již reprezentovala Šumperk před dvěma týdny v polské Nyse. Za ní se umístila Bára Matušková a Veronika Mlynářová z GK. V nejstarší kategorii žákyň se stala přebornicí zkušená závodnice Karolina Truksová před Terezou Švédovou. Obě již startovaly v zahraničí na mezinárodních soutěžích v Nyse a Budapešti. Vzorně reprezentují sportovní třídy základní školy v Šumperku nejen v gymnastice, ale i vynikajícími výkony v atletických soutěžích. Budoucí členka sportovních tříd, Tereza Urbanová, skončila třetí.

Tato děvčata mají nejtěžší závody za sebou. Jejich kamarádky z výběru žákyň české reprezentace čeká Mistrovství české republiky za dva týdny v Praze. Ze sportovních tříd se připravuje Iva Hrivnáková, Kateřina Drenková, Pavla Březinová a Adéla Pukyšová. Účast si vybojovala i nejmladší Kateřina Kubíčková, která bude také bojovat o zařazení mezi nejlepší žákyně ČR.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).