SPORT

Přebor olomoucké oblasti ve sportovní gymnastice

30. května 2006, 13:50, Jana Pražáková, trenérka
Šumperk/Prostějov-V neděli 28. 5. si šumperská děvčata odvezla z Prostějova všechny medaile. Soutěžila ve výkonnostních stupních ve volných i povinných sestavách.P řebornický titul v prvním výkonnostním stupni si odvezla začínající Kamila Rozmánková, před Janou Vlčkovou a Terezkou Vařekovou.
Šumperk/Prostějov - V neděli 28. 5. si šumperská děvčata odvezla z Prostějova všechny medaile. Soutěžila ve výkonnostních stupních ve volných i povinných sestavách. Přebornický titul v prvním výkonnostním stupni si odvezla začínající Kamila Rozmánková, před Janou Vlčkovou a Terezkou Vařekovou.

Ve druhém stupni zvítězila spolužačka Kamily,Veronika Rounová, členka TJ Šumperk, která již reprezentovala Šumperk před dvěma týdny v polské Nyse. Za ní se umístila Bára Matušková a Veronika Mlynářová z GK. V nejstarší kategorii žákyň se stala přebornicí zkušená závodnice Karolina Truksová před Terezou Švédovou. Obě již startovaly v zahraničí na mezinárodních soutěžích v Nyse a Budapešti. Vzorně reprezentují sportovní třídy základní školy v Šumperku nejen v gymnastice, ale i vynikajícími výkony v atletických soutěžích. Budoucí členka sportovních tříd, Tereza Urbanová, skončila třetí.

Tato děvčata mají nejtěžší závody za sebou. Jejich kamarádky z výběru žákyň české reprezentace čeká Mistrovství české republiky za dva týdny v Praze. Ze sportovních tříd se připravuje Iva Hrivnáková, Kateřina Drenková, Pavla Březinová a Adéla Pukyšová. Účast si vybojovala i nejmladší Kateřina Kubíčková, která bude také bojovat o zařazení mezi nejlepší žákyně ČR.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).