SPORT

Jarní pohár Jeseníků 2006

3. května 2006, 21:55, Rejdakce
Jarní pohár Jeseníků 2006 Šumperk - Druhý ročník Jarního poháru Jeseníků, kterého se účastní závodníci z Aeroklubů z celé ČR, odstartoval na šumperském letišti v sobotu 29. dubna.
Šumperk - Druhý ročník Jarního poháru Jeseníků, kterého se účastní závodníci z Aeroklubů z celé ČR, odstartoval na šumperském letišti v sobotu 29. dubna.

Termín závodů: 29. 4. - 8 .5. 2006 Počet účastníků: 25 závodníků, z nichž je 9 domácích.

" Soutěž se koná v kombinované třídě s handicapem. Jednotlivé disciplíny se uskutečňují za dobrého a termicky příhodného počasí... do úterka podle meteorologů a podle meteoroložky závodů Radky Kellnerové není naděje na uskutečnění soutěžních vzletů. Od úterka by se mělo počasí umoudřit a snad by se mohli uskutečnit letové úkoly, plánuje Rostislav Šubert ze šumperského aeroklubu.

PODROBNOSTI O ZÁVODECH


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).