SPORT

Jarní pohár Jeseníků 2006

3. května 2006, 21:55, Rejdakce
Jarní pohár Jeseníků 2006 Šumperk - Druhý ročník Jarního poháru Jeseníků, kterého se účastní závodníci z Aeroklubů z celé ČR, odstartoval na šumperském letišti v sobotu 29. dubna.
Šumperk - Druhý ročník Jarního poháru Jeseníků, kterého se účastní závodníci z Aeroklubů z celé ČR, odstartoval na šumperském letišti v sobotu 29. dubna.

Termín závodů: 29. 4. - 8 .5. 2006 Počet účastníků: 25 závodníků, z nichž je 9 domácích.

" Soutěž se koná v kombinované třídě s handicapem. Jednotlivé disciplíny se uskutečňují za dobrého a termicky příhodného počasí... do úterka podle meteorologů a podle meteoroložky závodů Radky Kellnerové není naděje na uskutečnění soutěžních vzletů. Od úterka by se mělo počasí umoudřit a snad by se mohli uskutečnit letové úkoly, plánuje Rostislav Šubert ze šumperského aeroklubu.

PODROBNOSTI O ZÁVODECH


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.