SPORT

Šestý turnaj bowlingu

8. března 2006, 10:00, kuk
Šestý turnaj bowlingu Šumperk - Sobotní, šestý turnaj bowlingové amatérské ligy, přinesl překvapení. Na třetím místě se umístil teprve šestnáctiletý Roman Valeš. Přivedl tak do rozpaků rozhodčí turnaje Olgu Kašparovou.
Šumperk - Sobotní, šestý turnaj bowlingové amatérské ligy, přinesl překvapení. Na třetím místě se umístil teprve šestnáctiletý Roman Valeš. Přivedl tak do rozpaků rozhodčí turnaje Olgu Kašparovou.

“První tři umístění dostávají jako cenu láhev s nějakým dobrým alkoholem, což jsme samozřejmě šestnáctiletému hráči dát nemohli. Situaci jsme proto vyřešili nestandardně a dostal hodinu bowlingu zdarma,“ vysvětluje své rozpaky p. Kašparová

Roman Valeš v semifinále dokonce uhrál 193 bodů, což je úžasný výsledek. Semifinále zahrál na výbornou, ve finále však již neunesl psychickou zátěž a tak si trochu pohoršil. Vyhrát nad skalními hráči, je však opravdu úspěch,“ chválí výkon rozhodčí.

příjmení a jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. BODY CELKEM
Růžička Zdenek 10 10 10 10 6 8     54
Křístek Václav 8 N 6 8 8 10     40
Holubec Petr N 8 8 N 4 2     22
Mikulenka Jaromír ml. N 6 4 0 10 N     20
Holubec Zdenek 6 4 0 4 0 N     14
Horák Petr 4 2 0 0 2 4     12
Šiška Jaroslav N N 2 6 0 0     8
Valeš Roman N N N N N 6     6
Mikulenka Jaromír st. N N N 2 N N     2
Galek Jiří 2 0 0 0 0 0    


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.3.2006 08:36
Titulek: k
Autor: valeš r.
44
me je 14 a ne 16let.
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.