KULTURA

Namísto skupiny Horký slíže přijedou do kulturáku UDG

9. února 2006, 14:45, kuku
Namísto skupiny Horký slíže přijedou do kulturáku UDG Šumperk - Skupinu Horkýže slíže nahradí skupina UDG, která má za sebou vítězství ve vyhledávací soutěži Cocacolapopstar, debutové album Ztraceni v inspiracích a velké množství koncertů v klubech a velkých festivalech, dále předskakovali například skupině Kryštof či Wohnout.
Šumperk - Skupinu Horkýže slíže nahradí skupina UDG, která má za sebou vítězství ve vyhledávací soutěži Cocacolapopstar, debutové album Ztraceni v inspiracích a velké množství koncertů v klubech a velkých festivalech, dále předskakovali například skupině Kryštof či Wohnout.

Dům kultury se omlouvá, ale bylo to způsobeno chybou ze strany managementu skupiny Horkýže slíže a agenturou Ameba, která zastupuje Horkýže v Česku a nabídla nám je s tím, že hrají 17. února v Praze na zimním Rock For People festivalu a mají to při cestě. Bohužel ale nevěděli, že se již slovenský management dohodl na koncertu Horkýže s jiným klubem v Šumperku ve stejném měsíci.

“Je to velká náhoda, ale stačilo, aby spolu více komunikovali a mohli jsme tomu předejít. Je to jako kdyby mi prodávali Karlštejn, ale u toho bych si to uvědomil. V tomto případě jsem využil last moment nabídku a rozjel propagaci. Takže se tímto se návštěvníkům omlouváme a doufáme, že se jim bude náhradní program líbit, „ vysvětluje Kamil Navrátil z DK Šumperk.

Vypsaná fixa je jedna z nejlepších klubových kapel současnosti, která vystupuje na nejprestižnějších festivalech v ČR a má za sebou turné v Polsku. Na svém kontě má již tři řadová alba. Do Šumperka se vrací po třech letech a představí zde své třetí album Krása nesmírná, které vydali v roce 2005. Svá alba fixa natáčela pod dohledem zkušeného muzikanta Petra Fialy z Mňágy a Žďorp. Stejně tak jako pomáhal na svět albům fixy, pomohl frontman fixy Márdi s albovou prvotinou skupiny Chocolate Jesus, které je charakteristické českými texty charismatické zpěvačky Kristýny. Někteří kritici tvrdí, že jsou „ježíšci“ na koncertě ještě lepší, jak z CD…

Začátek trojkoncertu je 16. února od 19 hod. Vstupné je 140 Kč v předprodeji a 170 Kč v den koncertu. Lístky je možno rezervovat ve všední dny od 14 do 18 hod. za předprodejní cenu na čísle 583 214 279


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.2.2006 08:55
Titulek: Error v titulku
Autor: Carlos
72
101
Trosku chyba v titulku: Horky slize? Nebo Horkyze slize?
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).