SPORT

Skiareál Ostružná

25. ledna 2006, 14:15, PR (placená reklama)
Skiareál Ostružná Horská obec Ostružná (700 - 950 m) leží 1 km západně od Ramzovského sedla. Je největším střediskem cestovního ruchu na Jesenicku. V zimě jsme lyžařským rájem, v létě oblíbeným turistickým místem.
Horská obec Ostružná (700 - 950 m) leží 1 km západně od Ramzovského sedla. Je největším střediskem cestovního ruchu na Jesenicku. V zimě jsme lyžařským rájem, v létě oblíbeným turistickým místem.


Skiareál Ostružná (700 - 835 m) má na severních svazích šest upravovaných sjezdovek s délkou více jak 2 km a 5 vleků s kapacitou 2500 osob/h.


Přijdou si zde na své zdatní lyžaři, začátečníci, snowboardisté, ale hlavně rodiny s dětmi. V areálu je dětský vlek s lanem, lyžařská škola a školička, snowpark, půjčovna, servis, občerstvení, večerní lyžování, bezdotykové turnikety.


Parkování je zdarma přímo v areálu, což je veliká výhoda hlavně pro rodiny s dětmi. Odvoz lyží od vlaku a autobusu zajistíme zdarma. Pro lyžařské kurzy nabízíme nejenom velice zajímavé jízdné, ale i úschovu lyží. Provoz vleků je od 9.00 do 17.00 h. Večerní lyžování 17.00 – 21.00 h.


Pro běžkaře máme nový 3 km dlouhý tréninkový okruh. Ostružná je také výchozí místo mnoha běžeckých tratí: Paprsek, Kralický Sněžník, Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k Pradědu.


Denně aktualizované informace o počasí na teletextu ČT 1 a 2 strana 195/6 a na www.holidayinfo.cz včetně aktuálních fotografií z webkamery.


Ubytování: Horské chaty JONÁŠKA - leží přímo ve Skiareálu. Dvě chaty s kapacitou 42 lůžek ve 2 – 4 lůžkových pokojích. Dolní chata 6 pokojů se 17 lůžky, Horní chata 8 pokojů s 25 lůžky. V chatě je vybavená kuchyně, jídelna s krbem, společenská místnost, společné sociální zařízení, terasa, ohniště. Podrobnosti na www.ostruzna.cz a na tel. 602 724 077.


Zveme Vás nejen k lyžování a vyzkoušení nového snowparku, ale například na již III. ročník akce „Obří sochy ze sněhu“ ve dnech 3. - 5. 2. 2006, kde jistě oceníte práci profesionálních sochařů.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.