SPORT

Skiareál Ostružná

25. ledna 2006, 14:15, PR (placená reklama)
Skiareál Ostružná Horská obec Ostružná (700 - 950 m) leží 1 km západně od Ramzovského sedla. Je největším střediskem cestovního ruchu na Jesenicku. V zimě jsme lyžařským rájem, v létě oblíbeným turistickým místem.
Horská obec Ostružná (700 - 950 m) leží 1 km západně od Ramzovského sedla. Je největším střediskem cestovního ruchu na Jesenicku. V zimě jsme lyžařským rájem, v létě oblíbeným turistickým místem.


Skiareál Ostružná (700 - 835 m) má na severních svazích šest upravovaných sjezdovek s délkou více jak 2 km a 5 vleků s kapacitou 2500 osob/h.


Přijdou si zde na své zdatní lyžaři, začátečníci, snowboardisté, ale hlavně rodiny s dětmi. V areálu je dětský vlek s lanem, lyžařská škola a školička, snowpark, půjčovna, servis, občerstvení, večerní lyžování, bezdotykové turnikety.


Parkování je zdarma přímo v areálu, což je veliká výhoda hlavně pro rodiny s dětmi. Odvoz lyží od vlaku a autobusu zajistíme zdarma. Pro lyžařské kurzy nabízíme nejenom velice zajímavé jízdné, ale i úschovu lyží. Provoz vleků je od 9.00 do 17.00 h. Večerní lyžování 17.00 – 21.00 h.


Pro běžkaře máme nový 3 km dlouhý tréninkový okruh. Ostružná je také výchozí místo mnoha běžeckých tratí: Paprsek, Kralický Sněžník, Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k Pradědu.


Denně aktualizované informace o počasí na teletextu ČT 1 a 2 strana 195/6 a na www.holidayinfo.cz včetně aktuálních fotografií z webkamery.


Ubytování: Horské chaty JONÁŠKA - leží přímo ve Skiareálu. Dvě chaty s kapacitou 42 lůžek ve 2 – 4 lůžkových pokojích. Dolní chata 6 pokojů se 17 lůžky, Horní chata 8 pokojů s 25 lůžky. V chatě je vybavená kuchyně, jídelna s krbem, společenská místnost, společné sociální zařízení, terasa, ohniště. Podrobnosti na www.ostruzna.cz a na tel. 602 724 077.


Zveme Vás nejen k lyžování a vyzkoušení nového snowparku, ale například na již III. ročník akce „Obří sochy ze sněhu“ ve dnech 3. - 5. 2. 2006, kde jistě oceníte práci profesionálních sochařů.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).