SPORT

Skiareál Ostružná

25. ledna 2006, 14:15, PR (placená reklama)
Skiareál Ostružná Horská obec Ostružná (700 - 950 m) leží 1 km západně od Ramzovského sedla. Je největším střediskem cestovního ruchu na Jesenicku. V zimě jsme lyžařským rájem, v létě oblíbeným turistickým místem.
Horská obec Ostružná (700 - 950 m) leží 1 km západně od Ramzovského sedla. Je největším střediskem cestovního ruchu na Jesenicku. V zimě jsme lyžařským rájem, v létě oblíbeným turistickým místem.


Skiareál Ostružná (700 - 835 m) má na severních svazích šest upravovaných sjezdovek s délkou více jak 2 km a 5 vleků s kapacitou 2500 osob/h.


Přijdou si zde na své zdatní lyžaři, začátečníci, snowboardisté, ale hlavně rodiny s dětmi. V areálu je dětský vlek s lanem, lyžařská škola a školička, snowpark, půjčovna, servis, občerstvení, večerní lyžování, bezdotykové turnikety.


Parkování je zdarma přímo v areálu, což je veliká výhoda hlavně pro rodiny s dětmi. Odvoz lyží od vlaku a autobusu zajistíme zdarma. Pro lyžařské kurzy nabízíme nejenom velice zajímavé jízdné, ale i úschovu lyží. Provoz vleků je od 9.00 do 17.00 h. Večerní lyžování 17.00 – 21.00 h.


Pro běžkaře máme nový 3 km dlouhý tréninkový okruh. Ostružná je také výchozí místo mnoha běžeckých tratí: Paprsek, Kralický Sněžník, Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k Pradědu.


Denně aktualizované informace o počasí na teletextu ČT 1 a 2 strana 195/6 a na www.holidayinfo.cz včetně aktuálních fotografií z webkamery.


Ubytování: Horské chaty JONÁŠKA - leží přímo ve Skiareálu. Dvě chaty s kapacitou 42 lůžek ve 2 – 4 lůžkových pokojích. Dolní chata 6 pokojů se 17 lůžky, Horní chata 8 pokojů s 25 lůžky. V chatě je vybavená kuchyně, jídelna s krbem, společenská místnost, společné sociální zařízení, terasa, ohniště. Podrobnosti na www.ostruzna.cz a na tel. 602 724 077.


Zveme Vás nejen k lyžování a vyzkoušení nového snowparku, ale například na již III. ročník akce „Obří sochy ze sněhu“ ve dnech 3. - 5. 2. 2006, kde jistě oceníte práci profesionálních sochařů.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.