SPORT

Ski areál KASTE Petříkov

14. prosince 2005, 20:10, PR (placená reklama)
Ski areál KASTE Petříkov …a pokračujeme v našem putování po vlecích v našem regionu.
….a pokračujeme v našem putování po vlecích v našem regionu.

Máte-li rádi pravou zimní atmosféru a horské prostředí, jistě se Vám zalíbí v Petříkově. Petříkov není středisko neznámé - spíše naopak, po léta se sem sjíždějí lyžaři z různých koutů země, aby ukázali své umění na tratích různé náročnosti. A jistě vědí proč! Díky své poloze v nadmořské výšce kolem 900 m, skvělému technickému vybavení pro výrobu sněhu tady můžete vyrazit na sjezdovku již v prosinci a odložit lyže do skříně až koncem dubna. Vlekaři si považují svých lyžařů a poctivě upravují tratě každý den, samozřejmé jsou služby ski servisu, úschovna lyží a půjčovna lyží. U každého vleku je občerstvení. Letos zde dokonce vybudovali nové, praktické WC pro lyžaře!

Horská obec leží necelé 2 km od Ramzovského sedla a může se pochlubit také skvělými běžeckými trasami v okolí. „Ale i v létě si turisté přijdou na své“ říká ředitel celého projektu Ing.Kaštyl, “chystáme ojedinělou akci, vlastně první v Evropě! “ Pan Ing.Kaštyl je svým projektem opravdu nadšen: “Jde o bobovou dráhu, takovou nikde u nás nenajdete a bude stát za to!“

A ještě pár technických údajů o chystané atrakci v Petříkově: od 1.července se ve dvojbobech usazených na silnostěnné ocelové tyči budete moci prohánět celých 800m! Přitom můžete dosáhnout rychlosti až 50km/hod. Ale nemusíte, když nechcete- rychlost bude volitelná a zcela ve vašich rukou př zajištění maximální bezpečnosti.

Ale to vše až za půl roku! Teď na Vás čekají zasněžené svahy Petříkova.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).