SPORT

Vy neznáte Hynčice?

7. prosince 2005, 18:47, PR (placená reklama)
Vy neznáte Hynčice? Tak to jste asi takový neználek jako já!
A přitom je to takový krásný kout a pro lyžaře úplný ráj!
Jednoho krásného dne jsem potkala dobrého kamaráda s lyžemi na rameni, jak si to maže někam nevím kam.

Tak to jste asi takový neználek jako já!
A přitom je to takový krásný kout a pro lyžaře úplný ráj!
Jednoho krásného dne jsem potkala dobrého kamaráda s lyžemi na rameni, jak si to maže někam nevím kam.

„Kampak tak naspěch“ snažila jsem se ubrzdit jeho kroky. “Nemám čas, jedu na lyže, do Hynčic.“ Víc jsem se nedozvěděla, ale o to víc se ve mně probudila ženská zvědavost a vypravila jsem se tam taky.
A SUPER! Necelých 30 km od Šumperka! Vlakem do Starého Města- dále Ski busem do Hynčic pod Sušinou. A to nemluvím o tom, jaký frkot by to byl autem.Nádherně upravené sjezdovky, krásná příroda, občerstvení u každého vleku, sněhový bar, bufet, velkokapacitní stan a ještě hospoda. Diskotéky na sněhu!Co víc si lyžař může přát?
Moje malé dítko se vozilo celý den na vleku pro nejmenší a to zadarmo!
„Nechci ,aby to vypadalo jako vychloubání,ale chystáme letos pár významných akcí.“ řekl mi správce zdejšího zařízení, pan Lněnička, kterého jsem „odchytla“ v plném pracovním nasazení. „Nejen, že máme zkušenosti v organizování takových akcí jako je například Mistrovství ČR v akrobatickém lyžování, ale chystáme další. Ve dnech 17.- 18. prosince proběhne český pohár ve Ski Crosu, kde máme příslibenou účast českého reprezentanta Krauze. No a v únoru opět Mistrovství republiky v akrobatickém lyžování!“ a o tomto víkendu se u nás jezdí ZADARMO.
Dozvěděla jsem ještě spoustu zajímavých věcí, například, že se tu staví nový hotel, který svým pojetím zapadá do rázu zdejší krajiny, neboť připomíná kostel, a také to, že Hynčice pod Sušinou jsou organizátorem takové velkolepé akce, jako je Evropský pohár konaný a sjezdovkách na Dolní Moravě.
Takže namažte lyže a alou na sjezdovky!

WEBOVÉ STRÁNKY BERST VLEKY HYNČICE


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.