SPORT

Mládežnický basketbalDorostenecká liga starší dorostenci

23. listopadu 2005, 19:56, Rejdakce
Mládežnický basketbalDorostenecká liga starší dorostenci Šumperk - Starší dorostenci se venku těžko prosazují
Šumperk - Starší dorostenci se venku těžko prosazují

V sobotním utkání proti Sokolu H.Králové jsme narazili na velmi dobrý tým, který se opíral o dva vynikající hráče extraligy Pardubic, kteří do H.K. hostují. Hartig Tomáš a Branda Vítěslav byli strůjci hry domácích. Hartig nám nastřílel 32 bodů a Branda 18. Hartig skvěle doskakoval, úspěšně blokoval naše hráče při střelbě a Branda střílel úspěšně za 3 body. Naše družstvo hrálo v útoku i v obraně staticky. Chyběla dynamika, nasazení a kolektivní pojetí hry. První polovinu hry jsme prohráli o 28 bodů a tím bylo o vývoji rozhodnuto, V druhé polovině se hra vyrovnala, ale náskok si domácí dokázali udržet, až do závěrečného hvizdu. Za Šumperk se dokázali individuelně prosadit Jeřábek, Brádler a Vláčel.

Sobota 19.11.2005
Sokol H. Králové - TJ Šumperk 1. ZŠ
94 : 67
čtvrtiny: 32 : 14, 24 : 14, 20 : 16, 18 : 23
střelci : Jeřábek 20, Brádler 17, Vláčel 14, Kuchtík M. 7, Pajer 4, Leštinský 4, Kratochvíl 1.

V nedělním utkání v Jičíně se rozhodovalo až v poslední čtvrtině, kdy nám odešli ze hřiště 4 hráči základní sestavy pro 5 osobních chyb. Ztratili jsme podkošové hráče a tím i sílu v doskocích. Domácí toho využili a v poslední pětiminutovce rozhodli o vítězství. Velkou slabinou šumperských hráčů je značné množství vlastních ztrát míčů a to 23 za zápas. Také střelba za 3 body je nízká, 27 pokusů a z toho jen 5 úspěšných. Výkon družstva půjde nahoru, až se tyto hrozivé statistiky zmírní. Našim nejlepším hráčem byl Tomáš Brádler autor 20 bodů. Úspěšně mu sekundovali Jeřábek, Vláčel a Kuchtík M. V dalším kole jedeme do Krnova a Opavy k družstvům z čela tabulky.

Neděle 20.11.2005  
BSK TJ Jičín - TJ Šumperk 1 ZŠ  
93 : 81  
čtvrtiny: 21 : 16, 25 : 26, 24 : 24, 23 : 15  
střelci : Brádler 20, Jeřábek 14, Kolář 14,Vláčel 10, Kuchtík M. 10, Pajer 7, Skála 2, Kratochvíl 2, Leštinský 1.  


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.