SPORT

Šumperské gymnastky minulo další ocenění

2. listopadu 2005, 21:58, Urbanová
Ostrava/Šumperk - Další ročník Vítkovice Cupu se konal 29.října v Ostravě. "Na tento mezinárodní mítink se sjely gymnastky z několika zemí a také z mnoha klubů České republiky, Vítkovice Cup je totiž závod Českého poháru," přibližuje atmosféru závodu trenérka gymnastek Silvie Urbanová.
Ostrava/Šumperk - Další ročník Vítkovice Cupu se konal 29.října v Ostravě. "Na tento mezinárodní mítink se sjely gymnastky z několika zemí a také z mnoha klubů České republiky, Vítkovice Cup je totiž závod Českého poháru," přibližuje atmosféru závodu trenérka gymnastek Silvie Urbanová.

Nejpočetnější byla kategorie žákyň (o 12 let, ve které reprezentovaly GK Šumperk dvě závodnice – Ivona Hrivnáková a Pavlína Březinová.V závodě zvítězila slovinská závodnice Fiona Novak. Hrivnáková obsadila 15. místo a o rok mladší Březinová 24. "Pro GK Šumperk byla úspěšnější kategorie juniorek, kde naše barvy hájila Dominika Harásková," vypočítala další úspěch mladé gymnastky Urbanová. Harásková podle své trenérky prošla nabitým závodem bez většího zaváhání a skončila na velmi pěkném 10. místě mezi 27 závodnicemi. Zlatou medaili si do Polska odvezla Paula Plichta z Olsztynu.

Nejdůležitější závod podzimní sezóny však Šumperačky teprve čeká v prosinci v Mostě, kde proběhne Mistrovství ČR družstev. Gymnastický klub Šumperk postaví družstvo v I. i II. lize. "Děvčatům i jejich trenérkám přejeme hodně sil v náročné přípravě a co nejlepší výsledek na mistrovství," přáli šumpeských dívkám pořadatelé.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).