KULTURA

Džemfest ve fotografiích

9. listopadu 2005, 17:21, dark
Džemfest ve fotografiích Šumperk - Po týdnu se opět vrací DžemFest. Letošní šestý ročník se neobešel bez nečekaných zvratů a překvapení.... Vše ve fotografiích, novinářů, fotografů i fanoušků.
Šumperk - Po týdnu se opět vrací DžemFest. Vše ve fotografiích, novinářů, fotografů i fanoušků.

Letošní šestý ročník se neobešel bez nečekaných zvratů a překvapení. Zatímco vše v klidu rozjížděly kapely Feedback a Optimik, postupně se začal sál i předsálí čím dál tím více plnit. Nadšení fanoušci ocenili zejména kapelu UDG, která rozhýbala dívčí srdíčka. Jejich nástupci WOHNOUT vsadili na bílého koně skupiny svého zpěváka, který rád a často házel po mladých slečnách rozličné grimasy. Nezklamala ani skupina CLOU, i když velice brzy zapadla pod lavinou nadšených ovací nově příchozích ELEKTRIK MANNů.

Ti se stali lahůdkou pro všechny nejen náctileté. Vítána byla zejména jejich popůlnoční exhibice. Zpěváci neváhali ani názornými kopulačními pohyby ukázat, jak na to. I Když jejich hudební přednes skončil poněkud dříve, více jak tisícovka diváků to náležitě ocenila. Jakýpak asi bude sedmý Džemfest???????????


Galerie:

UDG

WOHNOUT

CLOU

ELEKTRIK MANN


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.11.2005 09:55
Titulek: Jsem z Dětského Domova radeček
Autor: Veronika
130
109
Šumperská skupina 05 Radeček nás sponzoruje . Díky nim jsme navštívili druhý ročník Džemfestu a za to jim patří velký dík. Za to že pomáhaj nám dětem s Dětských domovů.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Rejem o tři lístky na film Rocketman.Životní příběh hudební legendy Eltona Johna, vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity. Režie se ujal Dexter Fletcher, který stál za dokončením filmu Bohemian Rhapsody. Šumperské kino OKO ho promítá ve čtvrtek 30. května. Můžete být u toho, pokud odpovíte správně na soutěžní otázku. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:
V hlavní roli Eltona Johna zazáří Taron Egerton. V jakém kresleném filmu si Eltona Johna již zazpíval

A) Tajný život mazlíčků
B) Ledová královna
C) Zpívej

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky pro třikrát dvě osoby na zahajovací koncert festivalu Klášterní hudební slavnosti 2019 konaný v šumperském Domě kultury 7. června, vyhrávají: L. Odehnalová z Kolšova, M. Kulhaj ze Šumperka a Z. Trhalová ze Zábřeha. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně DK.