KULTURA

Džemfest ve fotografiích

9. listopadu 2005, 17:21, dark
Džemfest ve fotografiích Šumperk - Po týdnu se opět vrací DžemFest. Letošní šestý ročník se neobešel bez nečekaných zvratů a překvapení.... Vše ve fotografiích, novinářů, fotografů i fanoušků.
Šumperk - Po týdnu se opět vrací DžemFest. Vše ve fotografiích, novinářů, fotografů i fanoušků.

Letošní šestý ročník se neobešel bez nečekaných zvratů a překvapení. Zatímco vše v klidu rozjížděly kapely Feedback a Optimik, postupně se začal sál i předsálí čím dál tím více plnit. Nadšení fanoušci ocenili zejména kapelu UDG, která rozhýbala dívčí srdíčka. Jejich nástupci WOHNOUT vsadili na bílého koně skupiny svého zpěváka, který rád a často házel po mladých slečnách rozličné grimasy. Nezklamala ani skupina CLOU, i když velice brzy zapadla pod lavinou nadšených ovací nově příchozích ELEKTRIK MANNů.

Ti se stali lahůdkou pro všechny nejen náctileté. Vítána byla zejména jejich popůlnoční exhibice. Zpěváci neváhali ani názornými kopulačními pohyby ukázat, jak na to. I Když jejich hudební přednes skončil poněkud dříve, více jak tisícovka diváků to náležitě ocenila. Jakýpak asi bude sedmý Džemfest???????????


Galerie:

UDG

WOHNOUT

CLOU

ELEKTRIK MANN


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.11.2005 09:55
Titulek: Jsem z Dětského Domova radeček
Autor: Veronika
23
Šumperská skupina 05 Radeček nás sponzoruje . Díky nim jsme navštívili druhý ročník Džemfestu a za to jim patří velký dík. Za to že pomáhaj nám dětem s Dětských domovů.
Reagovat

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).