KULTURA

Džemfest ve fotografiích

9. listopadu 2005, 17:21, dark
Džemfest ve fotografiích Šumperk - Po týdnu se opět vrací DžemFest. Letošní šestý ročník se neobešel bez nečekaných zvratů a překvapení.... Vše ve fotografiích, novinářů, fotografů i fanoušků.
Šumperk - Po týdnu se opět vrací DžemFest. Vše ve fotografiích, novinářů, fotografů i fanoušků.

Letošní šestý ročník se neobešel bez nečekaných zvratů a překvapení. Zatímco vše v klidu rozjížděly kapely Feedback a Optimik, postupně se začal sál i předsálí čím dál tím více plnit. Nadšení fanoušci ocenili zejména kapelu UDG, která rozhýbala dívčí srdíčka. Jejich nástupci WOHNOUT vsadili na bílého koně skupiny svého zpěváka, který rád a často házel po mladých slečnách rozličné grimasy. Nezklamala ani skupina CLOU, i když velice brzy zapadla pod lavinou nadšených ovací nově příchozích ELEKTRIK MANNů.

Ti se stali lahůdkou pro všechny nejen náctileté. Vítána byla zejména jejich popůlnoční exhibice. Zpěváci neváhali ani názornými kopulačními pohyby ukázat, jak na to. I Když jejich hudební přednes skončil poněkud dříve, více jak tisícovka diváků to náležitě ocenila. Jakýpak asi bude sedmý Džemfest???????????


Galerie:

UDG

WOHNOUT

CLOU

ELEKTRIK MANN


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.11.2005 09:55
Titulek: Jsem z Dětského Domova radeček
Autor: Veronika
121
105
Šumperská skupina 05 Radeček nás sponzoruje . Díky nim jsme navštívili druhý ročník Džemfestu a za to jim patří velký dík. Za to že pomáhaj nám dětem s Dětských domovů.
Reagovat

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.