KULTURA

DžemFest NENÍ vyprodaný hlásí pořadatelé

26. října 2005, 19:17, mar
Šumperk - Milou zprávou potěšili dnešní ráno pořadatelé DžemFestu. K menšímu informačními šumu totiž došlo v předprodeji vstupenek, kde se po „lupenech“ doslova zaprášilo. Poslední tři stovky lístků se však dostanou do prodeje již ve čtvrtek.
Šumperk - Milou zprávou potěšili dnešní ráno pořadatelé DžemFestu. K menšímu informačními šumu totiž došlo v předprodeji vstupenek, kde se po „lupenech“ doslova zaprášilo. Úterní odpoledne se městem nesla snad nejhorší zpráva dne: „Vstupenky na festival DžemFest v Šumperku jsou rozebrány.“

I přesto, že pořadatelé zásobili předprodejní místa dvojnásobným množstvím lístků než v minulých letech, tři dny před akcí je skoro vyprodáno. Pořadatelé dodávají ono kouzelné slůvko SKORO, které dozajista nenechá lačné fanoušky v klidu. Poslední tři stovky lístků se totiž dostanou do prodeje již ve čtvrtek.

„Zbývají poslední tři stovky vstupenek, které půjdou do prodeje až v den konání akce. Chceme totiž, aby se dostalo i na návštěvníky, kteří přijedou z větší dálky a nemohli si vstupenky včas zajistit v předprodeji, která byla pouze v Šumperku,“ objasnil situaci jeden z pořadatelů Radek Auer.

Lídrem letošního šestého veleúspěšného ročníku DžemFest se stala po právu kapela Wohnout – pražská kultovní parta, která poprvé zavítá do Šumperka, a to v rámci současného Olmega Tour. Jedna z nejvytíženějších tuzemských kapel má na kontě čtyři desky a spolu s další stálicí Elektrick Mann to rozjedou už tento čtvrtek. Undergroundová kapela Elektric Mann z Valašského Meziříčí, která nedávno podepsala smlouvu s vydavatelstvím EMI, uspořádala koncert na DžemFestu jako jediný, který odehrají od srpna do listopadu. „Ostatní koncertní nabídky odmítají kvůli přípravě debutového alba. Šumperské publikum dostane možnost slyšet zcela nové songy v premiéře!“ zdůvodňuje jedinečnost vystoupení Ondra Polák z pořadatelského týmu. Jak se ale ukazuje, DžemFest toho nabízí mnohem více. Například vítěze vyhledávací soutěže DžemKap nebo novou českou komedii Doblba na filmové scéně,“ vyjmenovává Radek Auer, který upozornil na skutečnost, že festival už není pouze regionální akce: „Vloni mezi návštěvníky proběhla anketa. Ze tří stovek respondentů přijela více než třetina lidí z jiného okresu. Přímo Šumperáků bylo v anketě asi devadesát.“ Vedle muziky čeká na hosty i další zábava. V plánu je výstava fotografií, netradiční prodejní stánky i prodej merchendesingu. Součástí pořadatelského štábu bude opět tým dětí ze sedmi dětských domovů, kteří s akcí každoročně pomáhají v rámci projektu Podzim Haklberyho Fina.

Poslední lístky se začnou prodávat ve čtvrtek ve dvě hodiny odpoledne v pokladně Domu kultury.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 26.10.2005 14:50
Titulek: džemfest
Autor: kaya
60
Nedivím se že vstupenky na džemfest byly rychle pryč protože je to jedna z nejlepších akcí co znám a je dobrý že lidi tam rádi chodí.
Reagovat
Datum: 31.10.2005 19:39
Titulek: FOTO
Autor: Aiffell
168
108
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela Turbo první album?

A) 1981
B) 1987
C) 1984

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na beznadějně vyprodaný festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Mirka Jílková z Libiny a Vladimír Urbanec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.