SPORT

Starosta přijal sportovní delagaci mladých atletů na radnici

19. října 2005, 16:50, mar
Šumperk - Delegaci mladých sportovců, které vedl na závodech v partnerském městě Bad Hersfeldu trenér Květoslav Vykydal, přijal tento týden v úterý na radnici starosta města Zdeněk Brož. C celkem 4 tisíc běžců obsadili Šumperáci krásná místa.
Šumperk - Delegaci mladých sportovců, které vedl na závodech v partnerském městě trenér Květoslav Vykydal, přijal tento týden v úterý na radnici starosta města Zdeněk Brož. Soutěž se konala v německém Bad Hersfeldu, což je město s 30 000 obyvateli ve spolkové zemi Hessensko. Celkem 4 tisíc běžců obsadili Šumperáci krásná místa a vzorně tak reprezentovali své rodné město, za což jim starosta poděkoval. "Je krásné vidět, že sportovec, pokud někam jede, nereprezentuje jen sám sebe, ale i mnoho dalšího, minimálně město Šumperk jehož jste vy součástí," zdůraznil Zdeněk Brož mladým sportovcům.

V kategorii do 15 letstarotovali za Šumperk tři chlapci a tři dívky z celkohého počtu skoro 1500 závodníků. Z dívek byla nejúspěšnější se získanou stříbnou medailí Nikol Strnadová. V kategorii chlapců pak Míra Kubíček a Vašek Hrdina. Nezaostal ani Tomáš Křikal.

V družstvech, kterých startovalo devadesát, se na 3.místě umístili kluci ze Šumperka - Petr Klofáč, Martin Zemánek, David Chytil, také Adam Vrbecký a Martin Vláčel. Družstvo vedl ostřílený trenér, sportovec a pedagog Květoslav Vykydal.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.10.2005 18:41
Titulek: gratulace
Autor: Petra
27
tak to gratuluju:-)
Reagovat
Datum: 21.10.2005 08:15
Titulek: pripominka
Autor: hana
70
117
tech kluku ze Sumperka tam bylo vice, zaslouzi si vsichni podekovani, nejen uvedeni.Spatne zneni clanku!!
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.