SPORT

Mládežnický basketbal – dorostenecká liga mladšího dorostu

11. října 2005, 21:26, Rejdakce
Mládežnický basketbal – dorostenecká liga mladšího dorostu V sobotním utkání nezvládli mladší dorostenci roli nováčka. Nervozita a odpovědnost jim svazovala ruce. Neproměnili 9 trestných hodů a nedali minimálně 10 tutovek z pod koše. Soupeři svou zbrklostí darovali vítězství.
V sobotním utkání nezvládli mladší dorostenci roli nováčka. Nervozita a odpovědnost jim svazovala ruce. Neproměnili 9 trestných hodů a nedali minimálně 10 tutovek z pod koše. Soupeři svou zbrklostí darovali vítězství.Sobota 8.10.2005
TJ Šumperk 1.ZŠ – SKB Zlín 49 : 52
Body : Suchomel 15, Kuchtík Martin 11, Kochwasser 9, Grézl 9, Roller 4, Kuchtík Ondra 1.

Neděle 9.10.2005
TJ Šumperk 1 ZŠ - BK Frýdek Místek 74 : 57
Body : Kuchtík M. 24, Suchomel 13, Roller 11, Kochwasser 11, Grézl 7, Kolář 4, Kuchtík Ondra 2, Kráčmar 2.

Rozjezd v nedělním utkání připomínal zápas ze soboty. Až v druhé polovině došlo ke zvratu. Velkou bojovností a dobrou obranou soupeře z F.Místku přehráli. Střelba trestných hodů byla opět žalostná, z 20 pokusů proměnili pouze 8. Lepší to bylo při střelbě za 3 body – 4 x úspěšně. Na dno sil si sáhl nejlepší hráč domácích Martin Kuchtík, který odehrál oba zápasy bez vystřídání. Byl velkou oporou při doskocích a v neděli se také prosadil střelecky. 22. a 23.10.2005 hrají mladší dorostenci v Brně.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).