SPORT

Mládežnický basketbal – dorostenecká liga mladšího dorostu

11. října 2005, 21:26, Rejdakce
Mládežnický basketbal – dorostenecká liga mladšího dorostu V sobotním utkání nezvládli mladší dorostenci roli nováčka. Nervozita a odpovědnost jim svazovala ruce. Neproměnili 9 trestných hodů a nedali minimálně 10 tutovek z pod koše. Soupeři svou zbrklostí darovali vítězství.
V sobotním utkání nezvládli mladší dorostenci roli nováčka. Nervozita a odpovědnost jim svazovala ruce. Neproměnili 9 trestných hodů a nedali minimálně 10 tutovek z pod koše. Soupeři svou zbrklostí darovali vítězství.Sobota 8.10.2005
TJ Šumperk 1.ZŠ – SKB Zlín 49 : 52
Body : Suchomel 15, Kuchtík Martin 11, Kochwasser 9, Grézl 9, Roller 4, Kuchtík Ondra 1.

Neděle 9.10.2005
TJ Šumperk 1 ZŠ - BK Frýdek Místek 74 : 57
Body : Kuchtík M. 24, Suchomel 13, Roller 11, Kochwasser 11, Grézl 7, Kolář 4, Kuchtík Ondra 2, Kráčmar 2.

Rozjezd v nedělním utkání připomínal zápas ze soboty. Až v druhé polovině došlo ke zvratu. Velkou bojovností a dobrou obranou soupeře z F.Místku přehráli. Střelba trestných hodů byla opět žalostná, z 20 pokusů proměnili pouze 8. Lepší to bylo při střelbě za 3 body – 4 x úspěšně. Na dno sil si sáhl nejlepší hráč domácích Martin Kuchtík, který odehrál oba zápasy bez vystřídání. Byl velkou oporou při doskocích a v neděli se také prosadil střelecky. 22. a 23.10.2005 hrají mladší dorostenci v Brně.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.