KULTURA

Kryštof a Radečci rozhopsali sál

28. září 2005, 21:47, mar
Kryštof a Radečci  rozhopsali sál Šumperk - Koncert dvou šumperských kapel a pozvaného hosta z Ostravy rozhopsal náctileté fanynky i jejich maminky.
Šumperk - Koncert dvou šumperských kapel a pozvaného hosta z Ostravy rozhopsal náctileté fanynky i jejich maminky.


Kapela Sexy Pigs vznikla a zanikla dřív, než si kdo stačil všimnout jejího závratného hudebníhu vzletu. Od úterního večera kapela, ústy svého basáka řečeno, zemřela a zrodila se nová, pro hudební fajnšmerky tvrdší skupina, jejíž obtížně zapamatovatelné jméno však mnozí fanoušci zapomněli dřív, než došli domů.

Domácí O5&Radeček nezapomněli na své fanoušky a rozžhaveným slečnám pod pódiem i jejich maminkám zahráli snad všechny své známé skladby. Přidali i ty, o nichž si mysleli,že jsou běžnému uchu šumperského potěru neznámé, ale jak se ukázalo,i takový Páteční večer bez zelí známe všichni. Co na tom, že zpěvák prováděl své krkolomné létající otočky málem v bicí soupravě svého hudebního kolegy Joda Hansguta, ....

Kryštof pokřtili CD Radečků: Po zvukové zkoušce a přestavbě pódia, kdy se mladým slečnám v kotli svou blízkostí zavděčili snad nejvíce, rozjeli večer v plné parádě. Neustále poskakující Richard se snažil nabídnou dívkám i své hudební kolegy. O přízeň dívek zápasilo trio dechové sekce s neopakovatelnými scénografickými kreacemi. Jejich ochota neznala mezí, na druhou písničku změnili hábity a vrátili se na pódium v barevných parukách. "Když je teď ženatej,už se mi tak nelíbí," prohodila holčička vedle mě a já pár sekund přemítala, zda všechny dívenky usínají se slzou v oku nad nedávným sňatkem kryštofáckého idolu. Richard Krajčo svůj divoký výstup na pódiu dovedl takřka k dokonalosti. S odvahou a rebélii jemu vlastní se totiž v druhé půli koncertu jal šplhat do výše po reprobednách. Vše naštěstí dobře dopadlo jak pro lídra skupiny samotného tak pro fanoušky, na které hrozil při svém krokolomném výstupu spadnout.

A zatímco Radečky čeká turné po vlasti české, Kryštof se vypraví 01. října do pupku světa, do New Yorku v USA.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 30.9.2005 22:31
Titulek: Yjoe je buh
Autor: MistrX
26
Yjoe je buh ;]
Reagovat
Datum: 30.9.2005 22:33
Titulek: bullshit
Autor: piko
40
holyshit!!! kterej magor tohle napsal!!!
Reagovat
Datum: 30.9.2005 22:34
Titulek: RE: bullshit
Autor: MistrX
27
to nevim
Reagovat
Datum: 16.10.2005 08:45
Titulek: RE: bullshit
Autor: R.E.
58
109
Kdo jiný než Marešová. Zase jen nesouvislé žvásty o ničem.
Reagovat
Datum: 19.12.2005 10:37
Titulek: RE: bullshit
Autor: trtecek
113
ty si holyshit
Reagovat
Datum: 3.10.2005 21:47
Titulek: kapela
Autor: Verunka
34
jakze se jmenovala ta předkapela? Nějak mi to uniklo myslim Death ... band nebo tak nějak??? Diky byli nejlepší
Reagovat
Datum: 26.10.2005 21:16
Titulek: sexy pigs company
Autor: Shantiii
45
rikejte si co chcete, podle mne a spousty jinych byli sexy pigs stejne jedinou zabavou toho vecera... :o))) hned po nich sem odesla :D takze sice 180kc v pitchi, ale zazitek pri poslechu a naslednem zneuziti jejich hudby byl uzasny a fascinujici a urcite to stalo za to... jen tak dal kluci :o)
Reagovat
Datum: 19.12.2005 10:44
Titulek: xxx
Autor: trt
35
Ta předkapela byla uzasna - asi nejlepsi z celyho koncertu. Kde se tady takovy sikovni chalani vzali? To je mi zahada. Radecci stali za hovno - ostatne jako vzdy. No a Krystof..? - slo to
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).