SPORT

Poslední soutěž Velké ceny

13. září 2005, 22:01, wolf
Ráječek-Poslední soutěž Velké ceny okresu Šumperk v požárním sportu už skoro tradičně pořádal Ráječek. Tato soutěž se konala v Rájci u Antoníčka. Běhalo se na 2B, proudaři běhali do kopce. Náběh byl okolo 2 metrů. Jelikož tato soutěž byla poslední zařazená do Velké ceny, tak šlo o hodně.
Ráječek-Poslední soutěž Velké ceny okresu Šumperk v požárním sportu už skoro tradičně pořádal Ráječek. Tato soutěž se konala v Rájci u Antoníčka. Běhalo se na 2B, proudaři běhali do kopce. Náběh byl okolo 2 metrů. Jelikož tato soutěž byla poslední zařazená do Velké ceny, tak šlo o hodně.

Rozhodovalo se o tom, kdo budu moci příští sezonu pořádat soutěž Velké ceny a taky o tom, kdo skončí v první desítce celkového pořadí. Soutěž zařazenou do Velké ceny mohlo pořádat prvních 16 družstev z celkového pořadí. Družstva v první desítce se mohou zúčastnit Finále Velké ceny pořádanou v Hrabišíně.

Kategorie mužů se zúčastnilo 31 družstev. Zde svým čtrnáctým časem 19,08 se dostala do první desítky Rohle a vytlačilo tak družstvo Brníčka. Soutěž vyhrál letošní vítěz Velké ceny družstvo Hrabišína (16,44). Druhé skončilo pořádající družstvo Ráječku (17,22) a třetí skončili Bohuslavice (17,38). Tímto pokusem si taky zajistili účast na finále.

V kategorii žen se zúčastnilo 9 družstev žen. Vyhráli Dolní Studénky (22,97). Druhé skončili děvčata z Kolšova (23,40) a třetí ženy z Vikýřovic (24,85).

Konečné pořadí Velké ceny okresu Šumperk:
1. Hrabišín 242
2. Ruda nad Moravou 208
3. Bludov 196
4. Ráječek 180
5. Zvole 171
6. Dolní Studénky 167
7. Třeština 166
8. Kolšov 165
9. Bohuslavice 156
10. Rohle 135


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.