SPORT

Osmý podnik MČR v autocrossu Racer buggy

7. září 2005, 21:23, Rejdakce
Ve dnech 3.-4.září 2005 se konal osmý podnik MČR v autocrossu Racer buggy. Po měsíční pauze se na dráhu vrátil sobotínský suverén Radomír Kupec z RACING KLUBU a nedal svým soupeřům žádnou šanci.
Ve dnech 3.-4.září 2005 se konal osmý podnik MČR v autocrossu Racer buggy. Po měsíční pauze se na dráhu vrátil sobotínský suverén Radomír Kupec z RACING KLUBU a nedal svým soupeřům žádnou šanci.

Zvítězil v sobotním i v nedělním závodě kubatury do 250 ccm a opět dokázal, že je připraven postoupit do silnější kubatury o obsahu 600 ccm za svým bratrem Karlem Kupcem, kterého čeká tento víken v Přerově Mistrovství Evropy.

Vítězství v sobotním závodě vybojoval i Jaromír Kašpar ve třídě 160 ccm a i on je adeptem na postup do silnější kubatury. Skvěle jezdícímu Milanu Vankovi jen těsně unikla "bedna", když dojel v kubatuře do 125 ccm na čtvrtém místě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.