ME v autocrossu

3. srpna 2005, 13:00, Rejdakce
Molča - Tento víkend se konal ve Slovenské Molči další podnik mistrovství Evropy v Autocrossu. Poprvé se takového podniku zůčastnil i Karel Kupec se svojí juniorbuggy o obsahu 600 ccm.

Molča - Tento víkend se konal ve Slovenské Molči další podnik mistrovství Evropy v Autocrossu. Poprvé se takového podniku zůčastnil i Karel Kupec se svojí juniorbuggy o obsahu 600 ccm.

Na nováčka si nevedl vůbec špatně, když hned v prvním měřeném treninku obsadil druhé místo pouhé 4 setiny za vítězem. V první rozjížďce dojel druhý a v další třetí a postavil se na start finálové jízdy do druhé řady, což byla dobrá výchozí pozice. Bohužel po startu se dostal do kolize a musel svoji buginu odstavit mimo trať. Podobně na tom byl i zábřežský Vít Nosálek v Kubatuře do 1600 ccm. Také on se výbornými kvalifikacemi prosadil do druhé řady finálového roštu a i on měl po startu smůlu a po kolizi se propadl až na závěr startovního pole. Dalšímu zástupci ve třídě do 1600 ccm, Lukáši Hamplovi uteklo v B finále jen o kousíček druhé postupové místo do hlavního.