SPORT

ME v autocrossu

3. srpna 2005, 13:00, Rejdakce
Molča - Tento víkend se konal ve Slovenské Molči další podnik mistrovství Evropy v Autocrossu. Poprvé se takového podniku zůčastnil i Karel Kupec se svojí juniorbuggy o obsahu 600 ccm.

Molča - Tento víkend se konal ve Slovenské Molči další podnik mistrovství Evropy v Autocrossu. Poprvé se takového podniku zůčastnil i Karel Kupec se svojí juniorbuggy o obsahu 600 ccm.

Na nováčka si nevedl vůbec špatně, když hned v prvním měřeném treninku obsadil druhé místo pouhé 4 setiny za vítězem. V první rozjížďce dojel druhý a v další třetí a postavil se na start finálové jízdy do druhé řady, což byla dobrá výchozí pozice. Bohužel po startu se dostal do kolize a musel svoji buginu odstavit mimo trať. Podobně na tom byl i zábřežský Vít Nosálek v Kubatuře do 1600 ccm. Také on se výbornými kvalifikacemi prosadil do druhé řady finálového roštu a i on měl po startu smůlu a po kolizi se propadl až na závěr startovního pole. Dalšímu zástupci ve třídě do 1600 ccm, Lukáši Hamplovi uteklo v B finále jen o kousíček druhé postupové místo do hlavního.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).