SPORT

ME v autocrossu

3. srpna 2005, 13:00, Rejdakce
Molča - Tento víkend se konal ve Slovenské Molči další podnik mistrovství Evropy v Autocrossu. Poprvé se takového podniku zůčastnil i Karel Kupec se svojí juniorbuggy o obsahu 600 ccm.

Molča - Tento víkend se konal ve Slovenské Molči další podnik mistrovství Evropy v Autocrossu. Poprvé se takového podniku zůčastnil i Karel Kupec se svojí juniorbuggy o obsahu 600 ccm.

Na nováčka si nevedl vůbec špatně, když hned v prvním měřeném treninku obsadil druhé místo pouhé 4 setiny za vítězem. V první rozjížďce dojel druhý a v další třetí a postavil se na start finálové jízdy do druhé řady, což byla dobrá výchozí pozice. Bohužel po startu se dostal do kolize a musel svoji buginu odstavit mimo trať. Podobně na tom byl i zábřežský Vít Nosálek v Kubatuře do 1600 ccm. Také on se výbornými kvalifikacemi prosadil do druhé řady finálového roštu a i on měl po startu smůlu a po kolizi se propadl až na závěr startovního pole. Dalšímu zástupci ve třídě do 1600 ccm, Lukáši Hamplovi uteklo v B finále jen o kousíček druhé postupové místo do hlavního.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).