SPORT

AUTOCROSS

27. července 2005, 21:09, Rejdakce
Pohořelice, Velké Meziříčí - Uplynulý víkend se konaly hned dva autocrossové podniky. Zatímco racer buggy závodili v Pohořelicích, junior buggy spolu s velkými měli mistrovský podnik ve Velkém Meziříčí.
Pohořelice, Velké Meziříčí - Uplynulý víkend se konaly hned dva autocrossové podniky. Zatímco racer buggy závodili v Pohořelicích, junior buggy spolu s velkými měli mistrovský podnik ve Velkém Meziříčí.

V racer buggy již klasicky ve třídě do 250 ccm dominoval sobotínský Radomír Kupec, když suverénně zvítězil. Skvělé druhé místo obsadil ve třídě do 160 ccm rapotínský Jaromír Kašpar.

Ve "velkém" autocrossu se již tak nedařilo Karlu Kupcovi, který má letos smolnou sezónu a technické potíže ho neopustily ani ve Velkém Meziříčí, když v treninku havaroval pro poruchu spojky a problémy se řazením ho pronásledovali po celý závod. Smůlu měl i zábřežský Vít Nosálek, který odstoupil z druhého místa v kubatuře do 1600 ccm také pro poruchu spojky. Nejlépe se dařilo mohelnickému Lukáši Hamplovi, který si dojel pro bronzový věnec v šesnáctistovkách.

Foto: Karel Kupec - junior buggy 600 ccm


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 18.8.2005 20:41
Titulek: super
Autor: kacenka
89
147
milujem tento "sport" aj ked som ho objavila len pred nedavnom a vdaka chlapcom kupcovym...chlapci idete!!drzim palce!!
Reagovat