SPORT

Velká cena ENERGOTISU OPEN tentokrát na nové trati

27. července 2005, 21:08, Rejdakce
Velká cena ENERGOTISU OPEN tentokrát na nové trati Kouty nad Desnou - Tradiční cyklistický závod Velká cena ENERGOTISU OPEN, 12. díl seriálu Moravský pohár 2005, se v letošním roce uskuteční dne 30. července na nové, náročnější trati. Závodníky čeká výšlap na populární Dlouhé stráně ve výšce 1350 m. n. m.
Kouty nad Desnou - Tradiční cyklistický závod Velká cena ENERGOTISU OPEN, 12. díl seriálu Moravský pohár 2005, se v letošním roce uskuteční dne 30. července na nové, náročnější trati. Závodníky čeká výšlap na populární Dlouhé stráně ve výšce 1350 m. n. m.

Na rozdíl od minulých let se tento závod nepojede jako časovka jednotlivců, ale závodníci budou startovat hromadně po jednotlivých kategoriích. Stejně jako v předchozích letech si svou výkonnost mohou vyzkoušet i cyklisté, kteří nejsou přihlášeni v Moravském poháru. Prezentace závodníku proběhne od 10:00 do 11:30 hod. v hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Start prvních závodníků – kategorie příchozích je plánován na 12:00 v prostoru autobusová zastávky Kouty nad Desnou – most. Ostatní kategorie budou startovat odděleně po pěti minutách.

Pořadatelé z Cyklo Senior Clubu Šumperk, který v této době slaví 10 let od svého založení, se těší na hojnou účast všech milovníků cyklistiky. Kromě cen pro vítěze v kategoriích je připravena bohatá tombola startovních čísel.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.