SPORT

Velká cena ENERGOTISU OPEN tentokrát na nové trati

27. července 2005, 21:08, Rejdakce
Velká cena ENERGOTISU OPEN tentokrát na nové trati Kouty nad Desnou - Tradiční cyklistický závod Velká cena ENERGOTISU OPEN, 12. díl seriálu Moravský pohár 2005, se v letošním roce uskuteční dne 30. července na nové, náročnější trati. Závodníky čeká výšlap na populární Dlouhé stráně ve výšce 1350 m. n. m.
Kouty nad Desnou - Tradiční cyklistický závod Velká cena ENERGOTISU OPEN, 12. díl seriálu Moravský pohár 2005, se v letošním roce uskuteční dne 30. července na nové, náročnější trati. Závodníky čeká výšlap na populární Dlouhé stráně ve výšce 1350 m. n. m.

Na rozdíl od minulých let se tento závod nepojede jako časovka jednotlivců, ale závodníci budou startovat hromadně po jednotlivých kategoriích. Stejně jako v předchozích letech si svou výkonnost mohou vyzkoušet i cyklisté, kteří nejsou přihlášeni v Moravském poháru. Prezentace závodníku proběhne od 10:00 do 11:30 hod. v hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Start prvních závodníků – kategorie příchozích je plánován na 12:00 v prostoru autobusová zastávky Kouty nad Desnou – most. Ostatní kategorie budou startovat odděleně po pěti minutách.

Pořadatelé z Cyklo Senior Clubu Šumperk, který v této době slaví 10 let od svého založení, se těší na hojnou účast všech milovníků cyklistiky. Kromě cen pro vítěze v kategoriích je připravena bohatá tombola startovních čísel.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).