SPORT

Gymnastický klub Šumperk ukončil závodní sezónu v maďarském Miškolci.

20. července 2005, 20:46, sil
Miškolc - Mladší děvčata se rozjela za hranice, kde velice úspěšně zakončila dlouhou závodní sezónu.
Miškolc - Mladší děvčata se rozjela za hranice, kde velice úspěšně zakončila dlouhou závodní sezónu.

V kategorii mladší žákyně si nejlépe vedla Viktorie Harásková, která vybojovala 1.-2. místo shodně se slovenskou závodnicí. Na třetím místě, jen o jednu desetinu za nimi skončila Simona Kozáková. V této kategorii GK Šumperk reprezentovala i Bára Matušková, ta skončila pátá. Všechna tři děvčata udělala své trenérce Silvii Urbanové velikou radost.

Starší žákyně podlehly silné konkurenci a nevyvarovaly se chyb, několik pádů z kladiny je odsunulo z medailových pozic. Pavlína Březinová skončila na 8. místě, Kateřina Drenková devátá a ještě nezkušená Veronika Mlynářová třináctá.

Závodní sezóna mladých gymnastek je ukončena, nejlepší si odnáší cenné trofeje.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.