SPORT

Gymnastický klub Šumperk ukončil závodní sezónu v maďarském Miškolci.

20. července 2005, 20:46, sil
Miškolc - Mladší děvčata se rozjela za hranice, kde velice úspěšně zakončila dlouhou závodní sezónu.
Miškolc - Mladší děvčata se rozjela za hranice, kde velice úspěšně zakončila dlouhou závodní sezónu.

V kategorii mladší žákyně si nejlépe vedla Viktorie Harásková, která vybojovala 1.-2. místo shodně se slovenskou závodnicí. Na třetím místě, jen o jednu desetinu za nimi skončila Simona Kozáková. V této kategorii GK Šumperk reprezentovala i Bára Matušková, ta skončila pátá. Všechna tři děvčata udělala své trenérce Silvii Urbanové velikou radost.

Starší žákyně podlehly silné konkurenci a nevyvarovaly se chyb, několik pádů z kladiny je odsunulo z medailových pozic. Pavlína Březinová skončila na 8. místě, Kateřina Drenková devátá a ještě nezkušená Veronika Mlynářová třináctá.

Závodní sezóna mladých gymnastek je ukončena, nejlepší si odnáší cenné trofeje.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).