SPORT

Gymnastický klub Šumperk ukončil závodní sezónu v maďarském Miškolci.

20. července 2005, 20:46, sil
Miškolc - Mladší děvčata se rozjela za hranice, kde velice úspěšně zakončila dlouhou závodní sezónu.
Miškolc - Mladší děvčata se rozjela za hranice, kde velice úspěšně zakončila dlouhou závodní sezónu.

V kategorii mladší žákyně si nejlépe vedla Viktorie Harásková, která vybojovala 1.-2. místo shodně se slovenskou závodnicí. Na třetím místě, jen o jednu desetinu za nimi skončila Simona Kozáková. V této kategorii GK Šumperk reprezentovala i Bára Matušková, ta skončila pátá. Všechna tři děvčata udělala své trenérce Silvii Urbanové velikou radost.

Starší žákyně podlehly silné konkurenci a nevyvarovaly se chyb, několik pádů z kladiny je odsunulo z medailových pozic. Pavlína Březinová skončila na 8. místě, Kateřina Drenková devátá a ještě nezkušená Veronika Mlynářová třináctá.

Závodní sezóna mladých gymnastek je ukončena, nejlepší si odnáší cenné trofeje.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.