SPORT

Gymnastický klub Šumperk ukončil závodní sezónu v maďarském Miškolci.

20. července 2005, 20:46, sil
Miškolc - Mladší děvčata se rozjela za hranice, kde velice úspěšně zakončila dlouhou závodní sezónu.
Miškolc - Mladší děvčata se rozjela za hranice, kde velice úspěšně zakončila dlouhou závodní sezónu.

V kategorii mladší žákyně si nejlépe vedla Viktorie Harásková, která vybojovala 1.-2. místo shodně se slovenskou závodnicí. Na třetím místě, jen o jednu desetinu za nimi skončila Simona Kozáková. V této kategorii GK Šumperk reprezentovala i Bára Matušková, ta skončila pátá. Všechna tři děvčata udělala své trenérce Silvii Urbanové velikou radost.

Starší žákyně podlehly silné konkurenci a nevyvarovaly se chyb, několik pádů z kladiny je odsunulo z medailových pozic. Pavlína Březinová skončila na 8. místě, Kateřina Drenková devátá a ještě nezkušená Veronika Mlynářová třináctá.

Závodní sezóna mladých gymnastek je ukončena, nejlepší si odnáší cenné trofeje.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.