KULTURA

Klubová legenda bude hostovat v Music Machine

22. června 2005, 20:44, casp
Klubová legenda bude hostovat v Music Machine
Šumperk - Hypnotix – česká klubová legenda je zřejmě největším tahákem červnového programu hudebního klubu Music Machine. Koncert je připraven na 30. června a hudební fanjšmekři se mají skutečně na co těšit, neboť skupina dorazí s novým projektem „Where the Spirit Lives“.

Šumperk - Hypnotix – česká klubová legenda je zřejmě největším tahákem červnového programu hudebního klubu Music Machine. Koncert je připraven na 30. června a hudební fanjšmekři se mají skutečně na co těšit, neboť skupina dorazí s novým projektem „Where the Spirit Lives“.

Počátky kapely sahají až do 80. let, ovšem velký úspěch zažívají Hypnotix až s nástupem elektroniky začátkem let devadesátých. Své desky od roku 1997 vydával tento projekt u známého labelu African Dope Records a dočkal se i dvou remixových re-edicí svých alb. Hudba Hypnotix je z největší části ovlivněna tanečními styly jako trance, dub, ale i reggae, trip-hop a jako doplněk jí oživují prvky ethnické a world music.

Pro rok 2005 přicházejí Hypnotix s kompletně novým projektem: "Where the Spirit Lives". Hlavním protagonistou a frontmanem se stává zpěvák a specialista na africké rytmy Ego L. Din, dalším novým členem skupiny je kytarista Vláďa Keicher, který přichází do Hypnotix z klubové party Space Junkie.

Ego L. Din se na české klubové scéně objevil nejprve jako trumpetista, perkusista a zpěvák ve skupinách Dunumba, Hermakouti a Načeva, v řijnu 2004 vydává skupina Nana Zorin album "Do U Want To Live Forever", kde se představil jako sólový zpěvák a frontman.

V Music Machine vystoupí Hypnotix ve složení : Ego L. Din (vokály, africké bubny), Milada Ditrichová (percussion, bicí), Michal Ditrich (baskytara, kontrabas), Přemek Urban (klávesy) a Vladimír Keicher (kytary).

Každý milovník chytré taneční hudby si při jejich poslechu přijde na své a má dvě možnosti, buď jen v klidu poslouchat a vnímat tu obrovskou dávku energie nebo tancovat až do vyčerpání. Anebo obojí, Hypnotix umí zabavit každého. Music Machine a jeho návštěvníky čeká v červnu skutečný hudební svátek.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.