KULTURA

Slovanský dům žije akcemi

22. června 2005, 20:43, tech
Slovanský dům žije akcemi Šumperk - Téměř každý týden se ve dvoře Slovanského domu v Šumperku konají netradiční kulturní akce spojené především se sportem a hudbou. Nejinak tomu bylo i minulý týden v pátek. Akce s názvem „Lufťárna“ představila několik freestyle lyžařů v poněkud netradiční disciplíně – ve skocích na trampolíně. Svojí exhibicí tak předvedli celé pětistovce diváků nové stylové triky.
Šumperk - Téměř každý týden se ve dvoře Slovanského domu v Šumperku konají netradiční kulturní akce spojené především se sportem a hudbou. Nejinak tomu bylo i minulý týden v pátek. Akce s názvem „Lufťárna“ představila několik freestyle lyžařů v poněkud netradiční disciplíně – ve skocích na trampolíně. Svojí exhibicí tak předvedli celé pětistovce diváků nové stylové triky.

I po setmění se bylo na co dívat – diváci byli z ohnivé fireshow doslova nadšeni.

„Měli jsme připraven i menší graffiti jam, to znamená, že jsme chtěli návštěvníkům předvést vytváření graffiti obrazů. Něco nám do toho bohužel přišlo. Určitě o to ale nepřijdete,“ slibuje Martin Tomík. Už teď je totiž jasné, že další akce věnovaná právě Graffiti proběhne 22. července. „Chystáme i spoustu jiných zajímavých věcí. Do dvora bude například nainstalována rampa se sněhem pro skoky na snowboardech. Perličkou pak jistě bude městská pláž, která tu na týden vyroste. Přivezeme písek i palmy,“ dodává Tomík.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.6.2005 14:16
Titulek: ,, Pochvala,,
Autor: Boris
85
111
Myslím, že je super, že se pořádá něco takového v centru Šumperka. Spor Kotelna music bar vs. Martin Tomík tímto snad utichne a pokud by se ve slovanském domě začaly vyskytovat nenadálé kontroly ze strany policie, finančního úřadu či hygieny, tak bude nad slunce jasné, odkud vítr fouká a že místní provozovatelé klubů a diskoték by se měli nad sebou zamyslet a neznepříjemňovat si existenci navzájem. Jsem opravdu velice zvědav, zda nepočne probíhat konkurenční boj mezi kluby o zákazníky.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na besedu s profesorem MARTINEM HILSKÝM, která se uskuteční v sobotu 9. června v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který půjde na besedu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké prestižní ocenění obdržel profesor Martin Hilský?

A) Řád britského impéria
B) Řád Bílého lva
C) Medaili cti USA

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Jana Holinková z Bludova, J. Havlíčková ze Šumperka a Jiří Blažek z Petrova nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).