KULTURA

Slovanský dům žije akcemi

22. června 2005, 20:43, tech
Slovanský dům žije akcemi Šumperk - Téměř každý týden se ve dvoře Slovanského domu v Šumperku konají netradiční kulturní akce spojené především se sportem a hudbou. Nejinak tomu bylo i minulý týden v pátek. Akce s názvem „Lufťárna“ představila několik freestyle lyžařů v poněkud netradiční disciplíně – ve skocích na trampolíně. Svojí exhibicí tak předvedli celé pětistovce diváků nové stylové triky.
Šumperk - Téměř každý týden se ve dvoře Slovanského domu v Šumperku konají netradiční kulturní akce spojené především se sportem a hudbou. Nejinak tomu bylo i minulý týden v pátek. Akce s názvem „Lufťárna“ představila několik freestyle lyžařů v poněkud netradiční disciplíně – ve skocích na trampolíně. Svojí exhibicí tak předvedli celé pětistovce diváků nové stylové triky.

I po setmění se bylo na co dívat – diváci byli z ohnivé fireshow doslova nadšeni.

„Měli jsme připraven i menší graffiti jam, to znamená, že jsme chtěli návštěvníkům předvést vytváření graffiti obrazů. Něco nám do toho bohužel přišlo. Určitě o to ale nepřijdete,“ slibuje Martin Tomík. Už teď je totiž jasné, že další akce věnovaná právě Graffiti proběhne 22. července. „Chystáme i spoustu jiných zajímavých věcí. Do dvora bude například nainstalována rampa se sněhem pro skoky na snowboardech. Perličkou pak jistě bude městská pláž, která tu na týden vyroste. Přivezeme písek i palmy,“ dodává Tomík.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.6.2005 14:16
Titulek: ,, Pochvala,,
Autor: Boris
120
136
Myslím, že je super, že se pořádá něco takového v centru Šumperka. Spor Kotelna music bar vs. Martin Tomík tímto snad utichne a pokud by se ve slovanském domě začaly vyskytovat nenadálé kontroly ze strany policie, finančního úřadu či hygieny, tak bude nad slunce jasné, odkud vítr fouká a že místní provozovatelé klubů a diskoték by se měli nad sebou zamyslet a neznepříjemňovat si existenci navzájem. Jsem opravdu velice zvědav, zda nepočne probíhat konkurenční boj mezi kluby o zákazníky.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.