KULTURA

Slovanský dům žije akcemi

22. června 2005, 20:43, tech
Slovanský dům žije akcemi Šumperk - Téměř každý týden se ve dvoře Slovanského domu v Šumperku konají netradiční kulturní akce spojené především se sportem a hudbou. Nejinak tomu bylo i minulý týden v pátek. Akce s názvem „Lufťárna“ představila několik freestyle lyžařů v poněkud netradiční disciplíně – ve skocích na trampolíně. Svojí exhibicí tak předvedli celé pětistovce diváků nové stylové triky.
Šumperk - Téměř každý týden se ve dvoře Slovanského domu v Šumperku konají netradiční kulturní akce spojené především se sportem a hudbou. Nejinak tomu bylo i minulý týden v pátek. Akce s názvem „Lufťárna“ představila několik freestyle lyžařů v poněkud netradiční disciplíně – ve skocích na trampolíně. Svojí exhibicí tak předvedli celé pětistovce diváků nové stylové triky.

I po setmění se bylo na co dívat – diváci byli z ohnivé fireshow doslova nadšeni.

„Měli jsme připraven i menší graffiti jam, to znamená, že jsme chtěli návštěvníkům předvést vytváření graffiti obrazů. Něco nám do toho bohužel přišlo. Určitě o to ale nepřijdete,“ slibuje Martin Tomík. Už teď je totiž jasné, že další akce věnovaná právě Graffiti proběhne 22. července. „Chystáme i spoustu jiných zajímavých věcí. Do dvora bude například nainstalována rampa se sněhem pro skoky na snowboardech. Perličkou pak jistě bude městská pláž, která tu na týden vyroste. Přivezeme písek i palmy,“ dodává Tomík.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.6.2005 14:16
Titulek: ,, Pochvala,,
Autor: Boris
105
114
Myslím, že je super, že se pořádá něco takového v centru Šumperka. Spor Kotelna music bar vs. Martin Tomík tímto snad utichne a pokud by se ve slovanském domě začaly vyskytovat nenadálé kontroly ze strany policie, finančního úřadu či hygieny, tak bude nad slunce jasné, odkud vítr fouká a že místní provozovatelé klubů a diskoték by se měli nad sebou zamyslet a neznepříjemňovat si existenci navzájem. Jsem opravdu velice zvědav, zda nepočne probíhat konkurenční boj mezi kluby o zákazníky.
Reagovat

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.