SPORT

Ulici B. Václavka ovládl CZECH IN-LINE CUP + foto

8. června 2005, 20:24, tech, kuk
Šumperk - Sobotní ráno obyvatelé Vyhlídky překvapeně pozorovali ruch na ulici Bedřicha Václavka, na které přes noc vyrostla řada branek, mezi kterými se proháněli jezdci na in-line bruslích. Sport Klub Morava zde ve spolupráci s místním Ski Klubem pořádal dvoudenní závod – Czech in-line Alpine Cup 2005.
Šumperk - Sobotní ráno obyvatelé Vyhlídky překvapeně pozorovali ruch na ulici Bedřicha Václavka, na které přes noc vyrostla řada branek, mezi kterými se proháněli jezdci na in-line bruslích. Sport Klub Morava zde ve spolupráci s místním Ski Klubem pořádal dvoudenní závod – Czech in-line Alpine Cup 2005.

V horní části ulice Bedřicha Václavka, v městské části Vyhlídka, bylo na trati rozestavěno na 39 branek a slalom se jel napříč všemi kategoriemi.

Sobotní devátou hodinnou ranní nervozita všech závodníků značně vzrostla, všechny čekala hodinová prezentace v prostoru cíle a následná zkušební jízda. Od jedenácté hodiny dopolední si slalomem projely postupně všechny kategorie závodníků, start druhé jízdy je čekal počínaje čtrnáctou hodinou odpolední. „Jako první vyjížděl Ondra Bank, ten však zjevně nezávodil. S úsměvem a bez přilby v klidu prokličkoval mezi brankami. Zato malí závodníci, kteří nastoupili hned po něm, bojovali zjevně ze všech sil.“ popisoval jeden z nadšených diváků a obyvatel Vyhlídky.

"Závodů se zúčastnila celá naše špička i proto, že tyto závody byly poslední před výjezdem reprezentace na Evropský pohár v italském Burgeis, který se jede tento víkend. Závodní trať o délce asi 300 m s 39-42 brankami byla v horní části trochu prudší, s čímž méně zadatní závodníci měli problémy.Výkony odpovídaly dané situaci a naši špičkoví závodníci potvrdili svoji vysokou výkonnost. Nejrychlejší časy v obou závodech zajel Richard Kudělášek, který se nenechal rozhodit ani velmi dobrými Lotyši. Svými vítězstvími ve svých kategoriích si řekli o nominaci Adam Kotzmann –mladší žáci, Šimon Hajda - starší žáci, Gabriela Kudělásková - starší žákyně, Sandra Musilová –ženy, ale i další." sdělil Igor Kotzman V neděli byl časový harmonogram podobný. Závodu se zúčastnilo zatím největší množství závodníků a přijeli i zahraniční účastníci z Lotyšska. Patronaci nad závody převzal starosta města Šumperk pan Zdeněk Brož. Celkové pořadí určil součet časů z obou jízd. Akci se dala vytknout snad jen malá publicita ze strany organizátorů.

Sobotní výsledková listina
Nedělní výsledková listina

Galerie

   
   


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.6.2005 23:34
Titulek: Pekny foto
Autor: :-@
74
Asi to tu divenku hodne palilo co? :-)
Reagovat
Datum: 24.7.2005 17:23
Titulek: In-line
Autor: Pit
97
trošku rozmazaný fotky a jen taková chuťovka, galerie to určitě není
Reagovat

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.