SPORT

Sportovní gymnastika – dívky

25. května 2005, 17:43, pp

Poprad/Šumperk - Závod o Putovní pohár primátora Popradu již několik let patří na termínovou listinu Gymnastického klubu Šumperk. Letos se do města pod Tatrami sjela 14.května silná konkurence klubů z Maďarska, Polska, České republiky a Slovenska.

Poprad/Šumperk - Závod o Putovní pohár primátora Popradu již několik let patří na termínovou listinu Gymnastického klubu Šumperk. Letos se do města pod Tatrami sjela 14.května silná konkurence klubů z Maďarska, Polska, České republiky a Slovenska.

V kategorii mladších žákyň zvítězila svěřenkyně trenérky Silvie Urbanové Viktorie Harásková z GK Šumperk. Její oddílové kolegyni Simoně Kozákové unikla bronzová medaile pouze o pět setin a Bára Matušková skončila 8.

Nejsilněji obsazená byla kategorie starších žákyň, ve které se prezentovalo 40 závodnic. Ani v této konkurenci se svěřenkyně trenérky Heleny Konopové z GK Šumperk nelekly soupeřek >– Kateřina Drenková vybojovala bronzovou medaili, Pavlína Březinová a Ivona Hrivnáková se shodně podělily o 5. místo.

V kategorii juniorek nenechala nic náhodě zkušená Dominika Harásková a s převahou zvítězila. Na stupních vítězů ji na 3. místě doplnila Jaroslava Langerová. Dominika se stala absolutní vítězkou celého závodu a odvezla si domů putovní pohár.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.