SPORT

Sportovní gymnastika – dívky

25. května 2005, 17:43, pp

Poprad/Šumperk - Závod o Putovní pohár primátora Popradu již několik let patří na termínovou listinu Gymnastického klubu Šumperk. Letos se do města pod Tatrami sjela 14.května silná konkurence klubů z Maďarska, Polska, České republiky a Slovenska.

Poprad/Šumperk - Závod o Putovní pohár primátora Popradu již několik let patří na termínovou listinu Gymnastického klubu Šumperk. Letos se do města pod Tatrami sjela 14.května silná konkurence klubů z Maďarska, Polska, České republiky a Slovenska.

V kategorii mladších žákyň zvítězila svěřenkyně trenérky Silvie Urbanové Viktorie Harásková z GK Šumperk. Její oddílové kolegyni Simoně Kozákové unikla bronzová medaile pouze o pět setin a Bára Matušková skončila 8.

Nejsilněji obsazená byla kategorie starších žákyň, ve které se prezentovalo 40 závodnic. Ani v této konkurenci se svěřenkyně trenérky Heleny Konopové z GK Šumperk nelekly soupeřek >– Kateřina Drenková vybojovala bronzovou medaili, Pavlína Březinová a Ivona Hrivnáková se shodně podělily o 5. místo.

V kategorii juniorek nenechala nic náhodě zkušená Dominika Harásková a s převahou zvítězila. Na stupních vítězů ji na 3. místě doplnila Jaroslava Langerová. Dominika se stala absolutní vítězkou celého závodu a odvezla si domů putovní pohár.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).