SPORT

Závěr ligy patřil marodům

11. května 2005, 21:50, kuk
Závěr ligy patřil marodům Šumperk – Sobotní, závěrečné klání bowlingových amatérů rozhodovalo nejen o vítězi sobotního turnaje, ale i o vítězi celé letošní ligy 2004/2005.
Šumperk – Sobotní, závěrečné klání bowlingových amatérů rozhodovalo nejen o vítězi sobotního turnaje, ale i o vítězi celé letošní ligy 2004/2005.

Vítězem turnaje, a tím i ligy se stal, dle očekávání Zdenek Růžička. Někteří hráči, však do poslední chvíle doufali, že při troše sportovní štěstěny by mohli zamířit na první pomyslný stupínek právě oni. „Kdybych vyhrál turnaj, mohl jsem bojovat o prvenství v lize s p. Růžičkou.“ smutně si posteskl ihned po zápasu Jaromír Mikulenka. Situace hned na začátku turnaje pro něj vypadala nadějně. První slova Zdenka Růžičky při jeho příchodu totiž byli: „Mám namožený lýtkový sval, ani masáž nepomohla….“ Přes tento malý handicap podal p. Růžička excelentní výkon. „Občas kulhal, aby nám dokázal, jak trpí….“ okomentovala jeho výkon s úsměvěm p. Kašparová.

Výborný výkon podal i Václav Křístek, který v turnaji přehrál i pana Mikulenku. „Musím dodat, že jediný zdravý z vrcholové trojky byl právě Václav Křístek, „ sdělovala nám p. Kašparová a s úsměvem doplňuje „ Jaromír Mikulenka si totiž raději stěžoval na bolavá záda – co kdyby náhodou prohrál.“

Až na utrpení některých závodníků proběhl poslední souboj letošní sezóny v pohodové atmosféře a závodníky domů vyhnala až blížící se chvíle hokejového zápasu ČR – Slovensko, které si většina hráčů nemohla nechat ujít.

„Nová liga 2005/2006 má začátek v sobotu 3. září 2005!“ vzkazuje p. Kašparová a dodává „Pro příští sezónu chystáme jedinou změnu, a to že vyhlásíme nejlepší hráčku. Rádi proto mezi námi přivítáme i nové nezkušené hráče mužského pohlaví, ale i právě ženy.V naší lize se nejedná až tak o vrcholné výkony, jako spíše o sportovního ducha a dobrou zábavu. Každý z hráčů se může přihlásit i do bowlingového klubu, ve kterém má právo trénovat bezplatně každé středeční odpoledne od 14,00-18,00 hod., kdy jsou dvě dráhy vyhrazeny výhradně pro hráče klubu.“

Olga Kašparová gratuluje p. Zdenku Růžičkovi k jeho vítězství

CELKOVÉ POŘADÍ
Hráč 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. BODY CELKEM
Zdenek Růžička 6 10 10 10 8 10 NE 10 64
Jaromír Mikulenka 10 4 NE 8 10NE 10 6 48
Václav Křístek 8 6 4 6 26 4 8 44
Stejskal Leo NE 8 6 NE NE28 4 28
Ceh Jan NE NE 8 4 440 2 22
Petr Horák NE NE NE NE 6 86 NE 20
Jiří Galek 4 2 2 2 00 NE NE 10
Jindřiška Košíková NE NE NE NE 00 2 0 2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).