SPORT

„Aprílový závod“

13. dubna 2005, 16:11, pp
Brno – V neděli 10.dubna proběhl v Brně „Aprílový závod“ ve sportovní gymnastice. GK Šumperk měl zastoupení téměř ve všech kategoriích.
Brno – V neděli 10.dubna proběhl v Brně „Aprílový závod“ ve sportovní gymnastice. GK Šumperk měl zastoupení téměř ve všech kategoriích.

V nejmladší kategorii ročníků narození 1999 a mladších předvedla své úplně první závodní sestavy na kladině a prostných Klárka Benediktová, obsadila v silné konkurenci 11.místo. O rok starší děvčata Iveta Luběnová a Kristina Máchová se také neztratily, zahájily svoji závodní kariéru 12. a 15.místem. GK Šumperk se mohl radovat hned z několika medailí. O ty se postaraly o něco starší děvčata, zlatou si vybojovala Simona Kozáková za cvičení na kladině a prostných a Viktorie Harásková za kladinu a bradla, stříbrnou Pavlína Březinová a tu méně oblíbenou bramborovou Ivona Hrivnáková. V kategorii žákyň a juniorek A děvčata předváděla velice obtížné sestavy na kladině a bradlech. Úroveň závodu byla vysoká, přesto se podařilo Ivoně Hrivnákové vybojovat 4.místo, dále v této kategorii závodily: Kateřina Drenková 10., Jaroslava Langerová 19., Veronika Luběnová 24. Ve skupině mladší žákyně B startovalo 40 závodnic. Gymnastický klub Šumperk reprezentovala Nikola Krmelová 5.místo, Bára Matušková 7., Veronika Mlynářová 9. V kategorii starší žákyně B získala již zmiňovaná Pavlína Březinová 2. místo, Tereza Urbanová skončila sedmá.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).