SPORT

„Aprílový závod“

13. dubna 2005, 16:11, pp
Brno – V neděli 10.dubna proběhl v Brně „Aprílový závod“ ve sportovní gymnastice. GK Šumperk měl zastoupení téměř ve všech kategoriích.
Brno – V neděli 10.dubna proběhl v Brně „Aprílový závod“ ve sportovní gymnastice. GK Šumperk měl zastoupení téměř ve všech kategoriích.

V nejmladší kategorii ročníků narození 1999 a mladších předvedla své úplně první závodní sestavy na kladině a prostných Klárka Benediktová, obsadila v silné konkurenci 11.místo. O rok starší děvčata Iveta Luběnová a Kristina Máchová se také neztratily, zahájily svoji závodní kariéru 12. a 15.místem. GK Šumperk se mohl radovat hned z několika medailí. O ty se postaraly o něco starší děvčata, zlatou si vybojovala Simona Kozáková za cvičení na kladině a prostných a Viktorie Harásková za kladinu a bradla, stříbrnou Pavlína Březinová a tu méně oblíbenou bramborovou Ivona Hrivnáková. V kategorii žákyň a juniorek A děvčata předváděla velice obtížné sestavy na kladině a bradlech. Úroveň závodu byla vysoká, přesto se podařilo Ivoně Hrivnákové vybojovat 4.místo, dále v této kategorii závodily: Kateřina Drenková 10., Jaroslava Langerová 19., Veronika Luběnová 24. Ve skupině mladší žákyně B startovalo 40 závodnic. Gymnastický klub Šumperk reprezentovala Nikola Krmelová 5.místo, Bára Matušková 7., Veronika Mlynářová 9. V kategorii starší žákyně B získala již zmiňovaná Pavlína Březinová 2. místo, Tereza Urbanová skončila sedmá.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).