KULTURA

Zlomí Nova AHOYákům vaz?

6. dubna 2005, 19:05, dark
Šumperk - Bude šestka šťastným číslem skupiny Ahoy nebo jí naopak dostane do hrobu a zavře se tak jedna z kapitol rychlého startu ve vodách českého showbuznisu?
Šumperk - Bude šestka šťastným číslem skupiny Ahoy nebo jí naopak dostane do hrobu a zavře se tak jedna z kapitol rychlého startu ve vodách českého showbyznisu? Někteří příznivci pánské tanečně vokální skupině Ahoy totiž předpovídají, že si právě na vystoupení MISS České republiky zlomí společensky vaz.

„Myslím si, že jejich styl humoru, na který si už stačili zvyknout lidé v Šumperku, zůstane ve velkém světě celebrit celé Prahy nepochopen,“ říká kritik kluků Emil Ptáček. Nahrává mu i skutečnost, že kluci se při svých show chovají skutečně značně vesele a rozjíveně. „Není pro ně problém přeběhnout v kostýmech z jedné akce na druhou,“ vzpomíná fanoušek skupiny. „Stalo se to vloni, kdy AHOYáci měli hned dvě vystoupení za večer, jedno v Domě kultury, druhé předtím v Divadle Šumperk.

„Přiznávám, přišli jsme trošku pozdě,“ okomentoval to tehdy Dáda. Ale pozdní příchod nebyl jedinou vadou na kráse. Studentský ples, na jehož kulturním programu měli kluci ze skupiny AHOY vystupovat, zažil i další menší zádrhel. „Nastoupili jsme na pódium, lidi pod námi skandovali a volali“ vzpomíná Dáda „a my čekali - zvukař zaspal. Pár minut trapného ticha jsme nakonec ustáli,“ popisuje trapnou chvilku Dáda.

Kluci obavy o svou budoucnost nemají. „Bavit, těšit a rozesmívat lidi kolem sebe, to je cílem naší skupiny,“ říká pětice šumpersko-brněnské skupiny. Přesvědčují o tom všechny návštěvníky na svých „živých“ vystoupeních po celé republice, ale v poslední době i televizní diváky. S bláznivým videoklipem k písni BAOBAB vyhráli základní kolo hitparády Dobrého rána České televize a postoupili tak do finále, které probíhá právě teď. Ohrožení pánské skupiny, která po celé České republice předvádí svůj bravurně zvládnutý styl Crazy Dance, se však může odehrát už za pár dní. V sobotu 9.dubna se totiž skupina AHOY dostane do přímého přenosu nejvysílanější české televize, kde doprovodí mladou aktérku MISS s číslem 6, Báru Zapletalovou. Ta si už zvykla na nelichotivý zájem médií, která jí často spojovala pro její jméno se samotným prezidentem soutěže Miroslavem Zapletalem. Všichni pánové skupiny, jsou krásou své mladé nové tanečnice přímo nadšeni„ Pro skupinu AHOY je volba jasná a věří, že svým zpěvem a tancem přispějí k vítězství právě jejich dívky.“


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.4.2005 18:12
Titulek: zvukar
Autor: martini
62
Myslim,ze ten zvukar tam toho sprznil daleko vic.Napr. nedokazal ani kloudne pustit CD pri programu jedne tridy.Proste patlak. Jinac Go Ahoy!
Reagovat
Datum: 6.4.2005 21:17
Titulek: Zvukar velky prznitel
Autor: Brett
99
Naprosto souhlasim s mart.inim a dodal bych jeste par veci ke zvukarovi. zaclo to hned od zacatku kdy zvukar nedokazal nazvucit klavir a ten naprosto zanikl a vypadalo to jako kdyby za tim vsim stal zvukar poprve, pokracovalo to jiz zminovanym pustenim cd a to neni vse. Dalsi kix bylo pusteni cdcka pro holky ktere mely tanecni vystoupeni a dal zminovane cd s hudbou pro AHOY. Jinak klukum fandim a myslim si ze mají zajimavou budoucnost v ceskem showbusinesu. Jak se jiz zminoval Mart.ini GO AHOY.Ps: drzim pesti.
Reagovat
Datum: 7.4.2005 14:02
Titulek: nezlomí
Autor: wendee
61
.. spíš tam Ahoy všem nakopou prdel. Jen tak dál a houšť.
Reagovat
Datum: 12.4.2005 16:21
Titulek: RE: nezlomí
Autor: Kamilka
73
134
nakopali!!!Byli úžasní, s mamkou jsme čekali jen na ně
Reagovat
Datum: 7.4.2005 14:13
Titulek: ???
Autor: Jojo
58
Podle me sou saskujici chlapi stredniho veku navleceni v nejakejch kostymech az priliz... jaky umeni? Jaka zabava? Spis trapas... nevim no.
Reagovat
Datum: 10.4.2005 11:46
Titulek: Byl to děs
Autor: Jája
54
Jak mám AHoyáky ráda při živém vystoupení, včerejší vystoupení na misskách bylo víc než trapné. Jejich vystouepní se spíše hodí pro vesnickou zábavu než pro tak slavnostní večer jako je miss. Během té chvilky lidé asi ani nestihli postřehnout o co jde a usmívající se slečna tomu příliš vtipu také nedostala. Byl to trapas.
Reagovat
Datum: 10.4.2005 11:47
Titulek: nedodala
Autor: Jája
56
nedostala=nedodala
Reagovat
Datum: 11.4.2005 22:12
Titulek: RE: Byl to děs
Autor: Enti
80
Na vesnickou zábavu?
Hlavní vesnický fotograf Jardin (znalci Confession a xchatu ví) Ahoy nepochopil, takže tam asi ne...
Reagovat
Datum: 10.4.2005 17:18
Titulek: je to tak
Autor: Lojza
94
schválně jsem čekal na volné disciplíny, i když jinak považuji MISS za nudnou zábavu. Podle mého očekávání to dopadlo nanejvíš trapně. Slečně muselo být hned jasné, jakmile se na podiu objevila s trapnýma pánama středních let, že to nevyhraje...a stalo se...
Reagovat
Datum: 11.4.2005 22:11
Titulek: RE: je to tak
Autor: Enti
95
NanejvÝš trapná je tak možná Vaše čeština.
Vystoupení Ahoy se na MISS příliš nehodilo, protože volné disciplíny jsou příliš krátké na předvedení něčeho zajímavého. Takže to dopadlo tak, že pouze Jan Tuna kulil oči, co to je, jestli to náhodou "neohrozí děti" :-)
Reagovat
Datum: 11.4.2005 23:44
Titulek: Trapas?
Autor: Grifit
58
Jestli bylo na volbě mis něco trapného, pak to byla právě volba mis. Naopak AHOYáci tam vlétli jako závan čerstvého průvanu do zatuchlého vetešnictví. A navíc - je to sranda tak to neberte tak vážně. :-))
Reagovat
Datum: 12.4.2005 16:18
Titulek: kluci jen tak dál
Autor: Eva D.
83
Ahoy kluci, koukám na vás od té doby, co mě moje dcera vzala minulý rok na vaše vystoupení na střechu. Fandím vám, protože se při vašich kreacích vždy nasměju. Jen tak dál a na ty hloupé řeči nic nedejte. Však oni jednou zapláčí nad vaší slávou. Mnoho úspěchů přeje Eva Dvořáková.
Reagovat
Datum: 12.4.2005 16:19
Titulek: re:zvukař
Autor: Kamilka
120
Fakto to posral.. byl to náš maturitní ples a AHOY měli být hlavní akcí. Taky že byli, naštěstí to nevzdali...Miluji vás kluci, jste boží
Reagovat
Datum: 16.4.2005 13:28
Titulek: MAYA!!!!!!!!!
Autor: slídilka
89
Nechápu, proc porad pisete o AHOY a O5 a Zadecek, kdyz ti prvni sou trapni a ti druzi jak hvezdna pechota! Podle me to nejdal dotahla Maya, ta ma taky vazby na Sumperk, a nikde ani zminka! Napravte to!
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.