SPORT

Gymnastky soutěžily o minitatar

30. března 2005, 18:00, Rejdakce
Kopřivnice - V sobotu 26. března uspořádala ASK TATRA KOPŘIVNICE již tradičně velikonoční závod ve sportovní gymnastice dívek L O velikonoční minitatar“. Závod probíhal na dvou nářadích, kladině a bradlech. GK Šumperk měl zastoupení hned v několika věkových kategoriích.
Kopřivnice - V sobotu 26. března uspořádala ASK TATRA KOPŘIVNICE již tradičně velikonoční závod ve sportovní gymnastice dívek "O velikonoční minitatar“. Závod probíhal na dvou nářadích, kladině a bradlech. GK Šumperk měl zastoupení hned v několika věkových kategoriích.

V kategorii začínající opět zvítězila svým suverénním výkonem Simona Kozáková a své soupeřky nechala za sebou o více jak dva body. V mladších žákyních se tentokrát děvčatům z GK Šumperk tolik nedařilo, ale i přes menší nezdary se v tak silné konkurenci neztratily. Matušková Bára 11. místo, Harásková Viktorie 13., Krmelová Nikola 15., Mlynářová Veronika 18.. O další medaile pro Gymnastický klub se postaraly svěřenkyně Heleny Konopové Kateřina Drenková a Jaroslava Langerová. V kategorii starších žákyň vybojovala již zmiňovaná Kateřina Drenková a Jaroslava Langerová. V kategorii starších žákyň vybojovala již zmiňovaná Kateřina Drenková stříbrnou medaili, Pavlína Březinová skončila pátá. Závod uzavírala kategorie juniorek, kde Jaroslava Langerová vystoupila na druhou příčku a Veronika Luběnová obsadila pěkné 6. místo.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).