SPORT

Gymnastky soutěžily o minitatar

30. března 2005, 18:00, Rejdakce
Kopřivnice - V sobotu 26. března uspořádala ASK TATRA KOPŘIVNICE již tradičně velikonoční závod ve sportovní gymnastice dívek L O velikonoční minitatar“. Závod probíhal na dvou nářadích, kladině a bradlech. GK Šumperk měl zastoupení hned v několika věkových kategoriích.
Kopřivnice - V sobotu 26. března uspořádala ASK TATRA KOPŘIVNICE již tradičně velikonoční závod ve sportovní gymnastice dívek "O velikonoční minitatar“. Závod probíhal na dvou nářadích, kladině a bradlech. GK Šumperk měl zastoupení hned v několika věkových kategoriích.

V kategorii začínající opět zvítězila svým suverénním výkonem Simona Kozáková a své soupeřky nechala za sebou o více jak dva body. V mladších žákyních se tentokrát děvčatům z GK Šumperk tolik nedařilo, ale i přes menší nezdary se v tak silné konkurenci neztratily. Matušková Bára 11. místo, Harásková Viktorie 13., Krmelová Nikola 15., Mlynářová Veronika 18.. O další medaile pro Gymnastický klub se postaraly svěřenkyně Heleny Konopové Kateřina Drenková a Jaroslava Langerová. V kategorii starších žákyň vybojovala již zmiňovaná Kateřina Drenková a Jaroslava Langerová. V kategorii starších žákyň vybojovala již zmiňovaná Kateřina Drenková stříbrnou medaili, Pavlína Březinová skončila pátá. Závod uzavírala kategorie juniorek, kde Jaroslava Langerová vystoupila na druhou příčku a Veronika Luběnová obsadila pěkné 6. místo.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.