SPORT

Gymnastky GK Šumperk zahájily závodní sezónu

16. března 2005, 18:30, Rejdakce
Ostrava- V sobotu 12. 3. 2005 se konal v Ostravě 4. ročník závodu „Memoriál Miroslava Kojdeckého“ Ve sportovní gymnastice dívek. Svěřenkyně trenérky Silvie Urbanové z Gymnastického klubu Šumperk zde zahájily svoji závodní sezónu roku 2005.
Ostrava- V sobotu 12. 3. 2005 se konal v Ostravě 4. ročník závodu „Memoriál Miroslava Kojdeckého“ Ve sportovní gymnastice dívek. Svěřenkyně trenérky Silvie Urbanové z Gymnastického klubu Šumperk zde zahájily svoji závodní sezónu roku 2005.

První závod v tomto roce se jim velice vydařil. V nejmladší kategorii – v kategorii začínající žákyně s velkým odstupem před ostatními zvítězila Simona Kozáková, v kategorii mladší žákyně i přes malé nezdary na kladině a bradlech se podařilo zvítězit Viktorii Haráskové, pátá skončila Bára Matušková a šestá Veronika Mlynářová. Ve starších žákyních zazářila svým bezchybným výkonem Tereze Urbanová a pro GK Šumperk to znamenalo třetí zlato. Mezi nejstaršími děvčaty obsadila již ostřílená závodnice Dominika Harásková pěkné třetí místo.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.