SPORT

Gymnastky GK Šumperk zahájily závodní sezónu

16. března 2005, 18:30, Rejdakce
Ostrava- V sobotu 12. 3. 2005 se konal v Ostravě 4. ročník závodu „Memoriál Miroslava Kojdeckého“ Ve sportovní gymnastice dívek. Svěřenkyně trenérky Silvie Urbanové z Gymnastického klubu Šumperk zde zahájily svoji závodní sezónu roku 2005.
Ostrava- V sobotu 12. 3. 2005 se konal v Ostravě 4. ročník závodu „Memoriál Miroslava Kojdeckého“ Ve sportovní gymnastice dívek. Svěřenkyně trenérky Silvie Urbanové z Gymnastického klubu Šumperk zde zahájily svoji závodní sezónu roku 2005.

První závod v tomto roce se jim velice vydařil. V nejmladší kategorii – v kategorii začínající žákyně s velkým odstupem před ostatními zvítězila Simona Kozáková, v kategorii mladší žákyně i přes malé nezdary na kladině a bradlech se podařilo zvítězit Viktorii Haráskové, pátá skončila Bára Matušková a šestá Veronika Mlynářová. Ve starších žákyních zazářila svým bezchybným výkonem Tereze Urbanová a pro GK Šumperk to znamenalo třetí zlato. Mezi nejstaršími děvčaty obsadila již ostřílená závodnice Dominika Harásková pěkné třetí místo.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.