SPORT

Na horách se zlevňuje

16. března 2005, 20:37, kuk
Jeseníky - Jarní počasí, které nám ve městě poslední dny zavládlo, zatím nechává provozovatele většiny vleků klidnými.
Jeseníky - Jarní počasí, které nám ve městě poslední dny zavládlo, zatím nechává provozovatele většiny vleků klidnými.

Obavy mají spíše jen níže položená střediska: „Předpokládáme, že sníh nám vydrží tak do konce týdne, potom budeme muset ukončit sezónu.“ udává majitel Basleráku v Hanušovicích.

Řada ze středisek však chystá na příští jarní dny výrazné snížení jízdného a na Dolní Moravě, vyšli vstříc i někteří ubytovatelé, kteří poskytují až 40% slevy na ubytování. Máme tu krásně, sluníčko a sněhu jsou ještě hromady.“ směje se Rosťa Procházka z Branné.

 • PROskil Branná -od 21. března
  30 b 90,- Kč
  15 b 50,- Kč
  Celodenní pro děti 100,- Kč.

 • Kouty Kareš – od 21. března
  - poloviční denní i večerní lyžování (večerní lyžování za 100)

 • Dolní Morava - od 29. března
  CELODENNÍ JÍZDNÉ - DĚTI 100,-
  CELODENNÍ JÍZDNÉ - DOSPĚLÍ 200,-

 • Klepáčov "Od pondělí 21.3.2005 bude na Klepáčově snížené jízdné asi o 30 %. Sleva se bude týkat vybraných denních a všech bodových jízdenek. Denní jízdenka pro dospělého bude stát 200,- a pro dítě 100,- Kč. Dojde také k drobné úpravě provozu vleku, kdy přes obědy (12-13 hodin) bude v provozu menší vlek TLV místo hlavního vleku BLV." řekl Prokop Šmirous z Klepáčova.


 • Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

  DO KINA ZADARMO

   

  Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

  Soutěžní otázka:

  O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

  A) o drogových kartelech
  B) o krvelačných zombies
  C) o motocyklových závodnících

  Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


  VYHODNOCENÍ

  Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
  Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).