SPORT

Na horách se zlevňuje

16. března 2005, 20:37, kuk
Jeseníky - Jarní počasí, které nám ve městě poslední dny zavládlo, zatím nechává provozovatele většiny vleků klidnými.
Jeseníky - Jarní počasí, které nám ve městě poslední dny zavládlo, zatím nechává provozovatele většiny vleků klidnými.

Obavy mají spíše jen níže položená střediska: „Předpokládáme, že sníh nám vydrží tak do konce týdne, potom budeme muset ukončit sezónu.“ udává majitel Basleráku v Hanušovicích.

Řada ze středisek však chystá na příští jarní dny výrazné snížení jízdného a na Dolní Moravě, vyšli vstříc i někteří ubytovatelé, kteří poskytují až 40% slevy na ubytování. Máme tu krásně, sluníčko a sněhu jsou ještě hromady.“ směje se Rosťa Procházka z Branné.

 • PROskil Branná -od 21. března
  30 b 90,- Kč
  15 b 50,- Kč
  Celodenní pro děti 100,- Kč.

 • Kouty Kareš – od 21. března
  - poloviční denní i večerní lyžování (večerní lyžování za 100)

 • Dolní Morava - od 29. března
  CELODENNÍ JÍZDNÉ - DĚTI 100,-
  CELODENNÍ JÍZDNÉ - DOSPĚLÍ 200,-

 • Klepáčov "Od pondělí 21.3.2005 bude na Klepáčově snížené jízdné asi o 30 %. Sleva se bude týkat vybraných denních a všech bodových jízdenek. Denní jízdenka pro dospělého bude stát 200,- a pro dítě 100,- Kč. Dojde také k drobné úpravě provozu vleku, kdy přes obědy (12-13 hodin) bude v provozu menší vlek TLV místo hlavního vleku BLV." řekl Prokop Šmirous z Klepáčova.


 • Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

   

  ZA ZÁBAVOU ZADARMO
  Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

  Soutěžní otázka:

  Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

  A) brýle
  B) motýlka
  C) klobouk

  Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

  VYHODNOCENÍ

  Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
  Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).