SPORT

Páry dotančily o pohár města - FOTOREPORTÁŽ

9. března 2005, 23:39, dark, foto Aleš Berka
Šumperk - Každoroční taneční soutěž v Šumperku je vždy ve znamení veliké snahy i vysněných cílů. I letos se zde setkala řada párů, které mimo získání dalších bodů, které je posunou do další skupiny, aspirovaly v duchu na místa nejvyšší. dalších bodů, ktreté je posunou do další skupiny, aspirovaly v duchu na místa nejvyšší. Finále diváky nejvíce sledovaných latinskoamerických tanců proběhlo již na Květinovém plese.
Šumperk - Každoroční taneční soutěž v Šumperku je vždy ve znamení veliké snahy i vysněných cílů. I letos se zde setkala řada párů, které mimo získání dalších bodů, které je posunou do další skupiny, aspirovaly v duchu na místa nejvyšší.

Nejvíce párů, osmnáct, se setkalo ve skupině B při standardních tancích. "To jsem zvědavá, jak se to protáhne," poznamenala jedna ze soutěžících, když si spočítala, na kolik skupin se páry budou střídat.

Svá čtyři želízka v ohni měl i místní Klub tanečního sportu Šumperk. Vedoucí tohoto tanečního klubu sám zasedl mezi členy poroty. Šumperky však přemohly zdatnější a lepší páry. Třeba páry z TK Fortuna Zlín získaly hned tři medailové umístění: 2.místo za standard ve skupině D - Jiří Urban s partnerkou Kateřinou Peprníkovou, 3.místo za standard ve skupině C - Martin Pospíšil a Barbora Krátká a zlato ve standardu skupiny B, které uhájil Honza Surý a Barbara Nardelli.

Šumperk ve stříbro proměnil jen jednu šanci, když si své zasloužené druhé místo odnesli ve standardu B Vlastimil Hošek a Ivana Brokešová. Ostatní tři páry zůstaly bohužel za medailovým místem. Možná nejhůře to nesl pár číslo 40, který se probojoval až do finále latinskoamerických tanců na Květinovém plese. Jaroslav Horák se svou taneční partnerkou Šárkou Vymazalovou byli sice sladěnou dvojicí, ale jejich výkon stačil jen na čtvrté místo. Stejně dopadla i dvojice Michal Šembera a Simona Zukalová, kteří skončili těsně na bramborovém místě ve standardu C.

Dvojice Michal Šembera a Simona Zukalová skončili těsně na bramborovém místě ve standardu C.
Vlastimil Hošek a Iveta Brokešová si na soutěži vytancovali druhé místo v latině skupiny C.
Stejně jako dalších pět párů ve finále i oni ukázkově vystřihli sambu, cha-chu,rumbu, paso doble i pátý soutěžní tanec jive.
Zděněk Tomášek a Kristyna Hanušová skončili v soutěži standardních tanců skupiny B již v semifinále. Pár soutěžil i ve skupině latinskoamerických tanců, ale ani tady se nedostal dál než za hranice semifinále.
Vlatimil Hošek a Iveta Brokešová tančí i standard. Za vyšší skupinu B bojovali i v Šumperku. Nedostali se však do finále.Ze semifinálových tanců waltz, tango, valčík, slowfox a quicstep jim nejméně bodů připsali porotci právě za quickstep.
Jaroslav Horák a Šárka Vymazalová sice byli nakonec ve finale, ale skončili jen na 4. místě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 15.3.2005 12:47
Titulek: Foto
Autor: Gronych
164
105
Fotografie jsou na kvalitní urovni !!!
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.