SPORT

Co to je SPINNING ? - HUBNEME S REJEM

2. března 2005, 22:31, PR
Co to je SPINNING ?	- HUBNEME S REJEM Pokud nejste spokojena s nějakým tím kilem navíc a veškerá vaše denní aktivita spočívá v chůzi na nejbližší zastávku autobusu či tramvaje, nelenošte a snažte se svůj každodenní rytmus pozměnit. Poměrně novou, avšak pro hubnutí velmi účinnou, sportovní aktivitou je spinning – jízda na stacionárních kolech za doprovodu motivující hudby a pod vedením školeného instruktora.
Pokud nejste spokojena s nějakým tím kilem navíc a veškerá vaše denní aktivita spočívá v chůzi na nejbližší zastávku autobusu, nelenošte a snažte se svůj každodenní rytmus pozměnit. Poměrně novou, avšak pro hubnutí velmi účinnou, sportovní aktivitou je spinning – jízda na stacionárních kolech za doprovodu motivující hudby a pod vedením školeného instruktora.

Při jedné lekci člověk spálí 400 až 600 kilokalorií, což je až 12 x více než při aerobiku a navíc se tak nezatěžují klouby. Proto je SPINNING vhodný pro ty, kteří mají problémy s nadváhou a chtějí ji řešit. "Rotopedy", na kterých se všichni mučí nejsou ale obyčejné nástroje, které znáte z posiloven. Je to speciální a také patřičně drahé zařízení. Jsou konstruovány tak, že vydrží váhu obézních Američanek, i pořádné opření se do pedálů stokilového kulturisty. Kvůli obrovskému množství potu lijícího se ze cvičících musí být stroje voděvzdorné. Kolo nemá "cvrka", jak jej známe, ale setrvačník. Jakmile se roztočí, ucítíte setrvačníkový efekt a s každým dalším šlápnutím roste síla, která vám pomáhá zůstat v tempu. Řetěz přesně převádí rotační pohyb na setrvačník, který navodí a udržuje stálé tempo. Navíc jde plynule nastavit zátěž tak, aby vyhovovala každému jezdci. Díky tomu se dá tempo srovnat s ostatními spolujezdci a maximalizovat výkon.

Naše studio má 7 instruktorů, kteří vedou jednotlivé lekce. Ty trvají s přípravou cca jednu hodinu, z toho je minimálně 45 minut souvislé jízdy.Zájemci si mohou vybírat z několika způsobů jízdy a po zvládnutí základních technik i sami volit způsob tréninku.Spinning vyhledávají například ti, kteří si chtějí udržovat nebo zlepšit kondici,vylepšit si postavu,rehabilitovat po poranění kloubů,snižovat hmotnost.. Spinningu využívají i výkonnostní nebo vrcholový sportovci jako doplněk ke svému tréninku. Velmi vhodný pro alergiky.

Pokud chcete své problémy s nadváhou,úpravou postavy řešit nebo jen tak si přijít přesvědčit o co jde, jsme připraveni se Vám věnovat i v jinou dobu než jsou vypsány hodiny Spinningu. Naši instruktoři Vám vysvětlí vše potřebné. Pokud máte zájem řešit snížení váhy, jsme schopni při našem odborném vedení a návštěvě centra 3x týdně garantovat po měsíci konkrétní výsledky za předpokladu dodržování normálních stravovacích návyků .

Na lekci je třeba přijít cca 10 min.před jejím začátkem,mít oblečení jako na kolo,malý ručník s sebou ke kolu,cykloláhev /pití v ceně vstupu,dostanete na recepci / a věci na osprchování po hodině.

Najdete nás: FITNESS KORZO, Dr.E.Beneše 5, naproti KB v Špk.

Kontakty: tel.recepce: 583 222056,mobil M.Gracias 602 542329, provoz denně od 9.00 v So ,Ne od 10.00 e-mail:milan.gracias@tiscali.cz, nebo více na www.spinning.rej.cz

Na jednotlivé lekce je nutné se objednat tel.nebo osobně na recepci Fitness.

Za celý realizační team SPORT STUDIA SPINNING vás k návštěvě zve a těší se

Milan GRACIAS

JÍDELNÍČEK

CVIČEBNÍ PLÁN

RECEPT

PŘEDEŠLÝ ČLÁNEK


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).