SPORT

Klepáčov ožije Českým pohárem

5. ledna 2005, 19:12, kuk
Klepáčov ožije Českým pohárem Klepáčov – pokud se o tomto víkendu vydáte na Klepáčov, budete moci sledovat Český pohár a FIS závod v akrobatickém lyžování.
Klepáčov – pokud se o tomto víkendu vydáte na Klepáčov, budete moci sledovat Český pohár a FIS závod v akrobatickém lyžování.

Již od pátečního rána se do Klepáčova sjede řada závodníků různých věkových kategorií, kteří páteční den využijí především k tréninku. V sobotu a v neděli pak budou na svahu o délce 180 m, šířce 15 m a sklonu 24° mezi sebou soutěžit o nejlepšího z nejlepších.

„ V současné době je na sjezdovce 70 cm sněhu, z toho 10 cm nového, teplota se pohybuje okolo 0°C“ upřesňuje lyžařské podmínky Prokop Šmirous a zároveň slibuje„ provoz střediska nebude pro návštěvníky omezen“

Časový program:

 • Pátek 7.01.2005:
  8:30 - 16:00 - volný trénink
  17.00 - 19:00 - prezentace v závodní kanceláři
  19:00 - schůzka vedoucích družstev

 • Sobota 8.01.2005:
  8:30 - 11:00 - oficiální trénink (ČP)
  11:30 - 13:00 – ČP - eliminace
  13:30 - ČP - finále
  9:00 - schůzka vedoucích družstev

 • Neděle 11.01.2004:
  Závod FIS, obdobný časový program Soutěžní výbor si vyhrazuje právo změny programu.


 • Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

   

  ZA ZÁBAVOU ZADARMO
  Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

  Soutěžní otázka:

  Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

  A) brýle
  B) motýlka
  C) klobouk

  Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

  VYHODNOCENÍ

  Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
  Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).