SPORT

Vzhůru na lyže

24. listopadu 2004, 20:11, kuk
Rychlý nástup paní zimy zaskočil jako tradičně silničáře i samotné řidiče vozů. Lyžaři však s napětím pokukují po vrcholcích zasněžených kopců a nemohou se dočkat chvíle, kdy poprvé v letošní zimě vyjedou na lyže.
Rychlý nástup paní zimy zaskočil jako tradičně silničáře i samotné řidiče vozů. Lyžaři však s napětím pokukují po vrcholcích zasněžených kopců a nemohou se dočkat chvíle, kdy poprvé v letošní zimě vyjedou na lyže.

Běžkaři, pokud nenastane nějaká výrazná změna v počasí, mají již vyhráno. Celé Jeseníky pokrývá minimálně patnácticentimetrová vrstva sněhu, na Pradědu je asi půl metru.

V sobotu zahajuje provoz i lyžařský vlek na Dolní Moravě „Celý týden se zasněžuje a v sobotu bude v provozu minimálně jeden vlek. Na sjezdovce již ráno bylo třicet centimetrů sněhu a sníh stále ještě přibývá.“ potvrdil stav na sjezdovce p. Milan Gracias.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru