SPORT

V BOWLING KORZO se opět koulelo

10. listopadu 2004, 18:27, kuk
V BOWLING KORZO se opět koulelo Šumperk – Již druhý turnaj letošní amatérské bowlingové ligy proběhl o víkendu v BOWLING KORZO v Šumperku.
Šumperk – Již druhý turnaj letošní amatérské bowlingové ligy proběhl o víkendu v BOWLING KORZO v Šumperku.

Vyrovnaný boj tentokrát potkal hráče v semifinále, kdy Václav Křístek a Jaromír Mikulenka dosáhli stejného počtu bodů. Který z těchto dvou hráčů postoupí do finále měl rozhodnout rozstřel.

„Rozstřel se musel házet čtyřikrát, třikrát padla totiž stejná hodnota bodů, až čtvrtý pokus rozhodl o vítězství Václava Křístka v rozstřelu o postup do finálového kola. Svojí vyrovnaností byl rozstřel velmi napínavý. Přesto, že všichni předpokládali, že v rozstřelu uspěje spíše Jaromír Mikulenka, Václav Křístek se odhodlaně pustil do boje. Ve třetím hodu prohlásil: Nedám svou kůži lacino! Nakonec to byl on kdo postoupil. „ popisuje boj mezi semifinálovými hráči Olga Kašparová. Na prvním místě se umístil Zdenek Růžička , na druhém Stejskal Leo a na třetí pozici vyšplhal Václav Křístek.

Tabulka bowlingové ligy

Jméno1. turnaj2. turnajBody celkem
Zdenek růžička61016
Jaromír Mikulenka10414
Václav Křístek8614
Jiří Galek426
Stejskal Leonehrál88


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).