SPORT

V BOWLING KORZO se opět koulelo

10. listopadu 2004, 18:27, kuk
V BOWLING KORZO se opět koulelo Šumperk – Již druhý turnaj letošní amatérské bowlingové ligy proběhl o víkendu v BOWLING KORZO v Šumperku.
Šumperk – Již druhý turnaj letošní amatérské bowlingové ligy proběhl o víkendu v BOWLING KORZO v Šumperku.

Vyrovnaný boj tentokrát potkal hráče v semifinále, kdy Václav Křístek a Jaromír Mikulenka dosáhli stejného počtu bodů. Který z těchto dvou hráčů postoupí do finále měl rozhodnout rozstřel.

„Rozstřel se musel házet čtyřikrát, třikrát padla totiž stejná hodnota bodů, až čtvrtý pokus rozhodl o vítězství Václava Křístka v rozstřelu o postup do finálového kola. Svojí vyrovnaností byl rozstřel velmi napínavý. Přesto, že všichni předpokládali, že v rozstřelu uspěje spíše Jaromír Mikulenka, Václav Křístek se odhodlaně pustil do boje. Ve třetím hodu prohlásil: Nedám svou kůži lacino! Nakonec to byl on kdo postoupil. „ popisuje boj mezi semifinálovými hráči Olga Kašparová. Na prvním místě se umístil Zdenek Růžička , na druhém Stejskal Leo a na třetí pozici vyšplhal Václav Křístek.

Tabulka bowlingové ligy

Jméno1. turnaj2. turnajBody celkem
Zdenek růžička61016
Jaromír Mikulenka10414
Václav Křístek8614
Jiří Galek426
Stejskal Leonehrál88


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.