SPORT

Bowlingová liga plná napětí

6. října 2004, 16:22, kuk
Bowlingová liga plná napětí Šumperk – Letošní ročník amatérské bowlingové ligy zahájil v sobotu první turnaj, který byl plný bojovné nálady a napětí. Diváci i hráči netrpělivě očekávali, který z finálových účastníků stane na pomyslné první příčce.
Šumperk – Letošní ročník amatérské bowlingové ligy zahájil v sobotu první turnaj, který byl plný bojovné nálady a napětí. Diváci i hráči netrpělivě očekávali, který z finálových účastníků stane na pomyslné první příčce.

Zdenek Růžička, který v loňském ročníku, zaznamenal pouze jednu turnajovou prohru, skončil ve finálovém kole překvapivě až na třetím místě. „Prohru Zdenka Růžičky jsme nečekali, ve druhém kole hodil přes 200 bodů a do finále vstupoval s největším počtem celkových bodů. Jeho neúspěch však vyburcoval jeho protihráče k maximálním výkonům„ okomentovala prohru Zdenka Růžičky p. Olga Kašparová. Na druhém místě se umístil Václav Křístek ze Šumperka a vítězem turnaje se stal Jaromír Mikulenka.

Hráč1. kolo2.kolo3.kolo4. koloCELKEMFinále
Mikulenka Jaromír, Šumperk163129 128115535167
Křístek Václav, Šumperk93 128104111436146
Zdenek Růžička, Šumperk145 202161171679135
Galek Jiří, Šumperk947877108357---


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.