KULTURA

MUSIC MACHINE ČEKÁ PRVNÍ NÁVAL

29. září 2004, 17:31, sem
Šumperk - Za dva dny to vypukne. Nový klub, stylově nazvaný MusicMachine se poprvé otevře pro senzacechtivé zvědavce ve čtvrtek 30. září, aby pozvaní novináři mohli horem pádem rozhlásit úžasnost nové hudební scény.
   Šumperk - Za dva dny to vypukne. Nový klub, stylově nazvaný MusicMachine se poprvé otevře pro senzacechtivé zvědavce ve čtvrtek 30. září, aby pozvaní novináři mohli horem pádem rozhlásit úžasnost nové hudební scény.

Právem již teď pokládanou za přinejmenším velmi dobrou,protože v čele klubu se neobjeví nikdo menší než známé trio Martin Šťatný, který coby provozovatel zajistil i Hanku Pískovou jakožto produkční, kterou ostatně všichni dobře známé z Domu kultury a Radka Jandíka, kterého důmyslně usadil za zvukový pult.

Klub pro optimální počet až sedmdesáti osob bude navíc šikovně situován na střed města, na Hlavní třídu s popisným číslem 10. Jak uvádí všichni tři zainteresovaní, vsadit si zde můžete na kvalitu, neopakovatelnou atmosféru, pracovitost, nadšení a schopnosti všech členů klubového týmu. Mimo live koncerty, projekce DVD koncertů a filmové večery se zde setkají i nadšenci outdoor club a určitě Hanka vynajde i jiná další překvapení. Pokud navíc vše spestříte kavárnou a restaurací, která již dnes slibuje nabídku slané i sladké kuchyně, úspěch je skoro zaručen.

Provozní doba klubu je kromě neděle následující:
po – čt:11.30 – 23.30h
pá + so: 11.30 –01.00h neděle: 11:30 - 23:30

PROGRAM:

 • Pátek 1. října - 20:00 Sioux + překvapení večera
 • Středa 6. října - 20:30 Manu Chao Live Radio Bemba Sound System (Grande Halle de La Villette, Paris 2001)
 • Úterý 12. října - 19:30 Kinokavárna - Buena Vista Social Klub
 • Čtvrtek 14. října - 20:30 -123 min (Energické funky, jazz a blues v podání bezkonkurenčního tria) vstupné 180 Kč
 • Středa 20. října - 20:30 Dying Passion (To nejlepší ze šumperské hudební scény)
 • Čtvrtek 21. října - 20:30 Rage Against The Machie (Live Los Angeles 2000)
 • Středa 27. října - 19:00 Outdoor club: Honza Vlasák o Albánii
 • Čtvrtek 28. října - 20:30 Led Zeppelin 1 (Live at the Royal Albert Hall, London 1970)

  Pateční koncert v Musicmachine – Vyprodáno!

  DALŠÍ ZPRÁVY Z KULTURY


 • Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

  Datum: 30.9.2004 11:22
  Titulek: Music Machine
  Autor: Milan
  115
  225
  No konečně něco. Doufám jen, že to nebude čistě komerční věc.
  Reagovat

  ZA KULTUROU ZADARMO

  Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na narozeninový koncert svébytné a originální DYING PASSION. Umí být náladoví, zahrát na city či se opřít do strun; současně jsou však hraví a uvolnění. V H-clubu na Rooseveltově ulici v Šumperku to předvedou v pátek 29. března a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kteří půjdou na koncert zadarmo, vyrozumíme sms v den konání koncertu.

  Soutěžní otázka:

  Kolik řadových desek vydala šumperská skupina Dying Passion a jak se jmenuje ta poslední.

  a) 8 alb, Black Threads
  b) 9 alb, Transient
  c) 7 alb, Amplify

  Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

  VYHODNOCENÍ

  Vstupenku na premiéru hry Mandragora v podání Divadla Václav, o které jsme soutěžili minule, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Alice Kaplová ze Zábřeha a Marie Navrátilová z Mohelnice. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.