SPORT

AUTOKROSOVÝ MISTR - RADOMÍR KUPEC

27. září 2004, 17:22, Rejdakce
AUTOKROSOVÝ MISTR - RADOMÍR KUPEC Vítězná cesta za titulem mistra ČR v dětském autokrosu divize 3 racer buggy v kubatuře do 125 ccm byla završena sobotním závodem 11.9.2004 v Borovanech u Českých Budějovic.
Vítězná cesta za titulem mistra ČR v dětském autokrosu divize 3 racer buggy v kubatuře do 125 ccm byla završena sobotním závodem 11.9.2004 v Borovanech u Českých Budějovic.

Radomír Kupec ze sobotínského AKTOS OKNA RACING KLUBU potřeboval pro zisk titulu získat minimálně 9 bodů, anebo jeho největší rival v boji o titul musel nesměl vyhrát. V dramatickém závodě začal R.K. s přehledem hodným mistra volantu a vyhrál obě rozjížďky a šetřil auto na finálovou jízdu. Do finále odstartoval na druhé pozici a zdálo se, že vše bude probíhat podle scénáře známého z předchozích závodů, kde vždy skončil první nebo druhý. Bohužel měl obrovskou smůlu, když se ve druhém kole jeho bugina zastavila. I při této smůle však Ráďu sportovní štěstí neopustilo, protože ani jeho největší rival nedokázal zvítězit, což bylo podmínkou, aby ve hře o titul ještě zůstal. A tak AKTOS OKNA RACING KLUB mohl oslavovat svého mistra, neboť ho už v posledním závodě, který se jede tento víkend v Sedlčanech, nemůže nikdo předstihnout.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SPORTU


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).