SPORT

AUTOKROSOVÝ MISTR - RADOMÍR KUPEC

27. září 2004, 17:22, Rejdakce
AUTOKROSOVÝ MISTR - RADOMÍR KUPEC Vítězná cesta za titulem mistra ČR v dětském autokrosu divize 3 racer buggy v kubatuře do 125 ccm byla završena sobotním závodem 11.9.2004 v Borovanech u Českých Budějovic.
Vítězná cesta za titulem mistra ČR v dětském autokrosu divize 3 racer buggy v kubatuře do 125 ccm byla završena sobotním závodem 11.9.2004 v Borovanech u Českých Budějovic.

Radomír Kupec ze sobotínského AKTOS OKNA RACING KLUBU potřeboval pro zisk titulu získat minimálně 9 bodů, anebo jeho největší rival v boji o titul musel nesměl vyhrát. V dramatickém závodě začal R.K. s přehledem hodným mistra volantu a vyhrál obě rozjížďky a šetřil auto na finálovou jízdu. Do finále odstartoval na druhé pozici a zdálo se, že vše bude probíhat podle scénáře známého z předchozích závodů, kde vždy skončil první nebo druhý. Bohužel měl obrovskou smůlu, když se ve druhém kole jeho bugina zastavila. I při této smůle však Ráďu sportovní štěstí neopustilo, protože ani jeho největší rival nedokázal zvítězit, což bylo podmínkou, aby ve hře o titul ještě zůstal. A tak AKTOS OKNA RACING KLUB mohl oslavovat svého mistra, neboť ho už v posledním závodě, který se jede tento víkend v Sedlčanech, nemůže nikdo předstihnout.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SPORTU


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).