SPORT

AUTOKROSOVÝ MISTR - RADOMÍR KUPEC

27. září 2004, 17:22, Rejdakce
AUTOKROSOVÝ MISTR - RADOMÍR KUPEC Vítězná cesta za titulem mistra ČR v dětském autokrosu divize 3 racer buggy v kubatuře do 125 ccm byla završena sobotním závodem 11.9.2004 v Borovanech u Českých Budějovic.
Vítězná cesta za titulem mistra ČR v dětském autokrosu divize 3 racer buggy v kubatuře do 125 ccm byla završena sobotním závodem 11.9.2004 v Borovanech u Českých Budějovic.

Radomír Kupec ze sobotínského AKTOS OKNA RACING KLUBU potřeboval pro zisk titulu získat minimálně 9 bodů, anebo jeho největší rival v boji o titul musel nesměl vyhrát. V dramatickém závodě začal R.K. s přehledem hodným mistra volantu a vyhrál obě rozjížďky a šetřil auto na finálovou jízdu. Do finále odstartoval na druhé pozici a zdálo se, že vše bude probíhat podle scénáře známého z předchozích závodů, kde vždy skončil první nebo druhý. Bohužel měl obrovskou smůlu, když se ve druhém kole jeho bugina zastavila. I při této smůle však Ráďu sportovní štěstí neopustilo, protože ani jeho největší rival nedokázal zvítězit, což bylo podmínkou, aby ve hře o titul ještě zůstal. A tak AKTOS OKNA RACING KLUB mohl oslavovat svého mistra, neboť ho už v posledním závodě, který se jede tento víkend v Sedlčanech, nemůže nikdo předstihnout.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SPORTU


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru