SPORT

Pátek na ME v Opole

10. září 2004, 23:33, kuk
Šumperské mažoretky SANY III dnes vyjely reprezentovat ČR na ME, které se koná tento víkend v OPOLE (Polsko). Samotná soutěž začíná až zítra, dnešní den byl určen aklimatizaci a předsoutěžním tréninkům.
Šumperské mažoretky SANY III dnes vyjely reprezentovat ČR na ME, které se koná tento víkend v OPOLE (Polsko). Samotná soutěž začíná až zítra, dnešní den byl určen aklimatizaci a předsoutěžním tréninkům.

Zítra je čekají hned tři důležité soutěžní disciplíny: pochodové defilé s hůlkou, pochodové defilé a pódiová skladba s třásněmi. „Konkurence je zde sice veliká, ale ne nepřekonatelná. Domnívám se, že zde bude, jako na jiných vrcholových soutěžích tohoto druhu záležet dosti na štěstí.“ hodnotí šance svých svěřenkyň trenérka p. Havránková.

Na hranicích strávily SANY III něco kolem 10 minut. „Naši kolegové však vyřizovali potřebné formality na hranicích asi 2 hodiny. Podobnou nepříjemnost, ovšem šestihodinovou, jsme zažily na hranicích s Polskem asi před dvěma lety také. Tehdy naši účast na ME zachránili rodiče s částí výpravy, kteří nejeli společným autobusem, a tak mohli zařídit včasnou registraci skupiny. Bez včasné registrace by skupina byla totiž diskvalifikována. vzpomíná Havránková.

Část skupiny SANY III po večerním tréninku Fanoušek SANY III Skupina SANY III po večerním tréninku Patricie Pleyerová (má na svém kontě řadu titulů např. Mistr ČR 2003 a Vicemistr Evropy 2003)


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru