SPORT

Pátek na ME v Opole

10. září 2004, 23:33, kuk
Šumperské mažoretky SANY III dnes vyjely reprezentovat ČR na ME, které se koná tento víkend v OPOLE (Polsko). Samotná soutěž začíná až zítra, dnešní den byl určen aklimatizaci a předsoutěžním tréninkům.
Šumperské mažoretky SANY III dnes vyjely reprezentovat ČR na ME, které se koná tento víkend v OPOLE (Polsko). Samotná soutěž začíná až zítra, dnešní den byl určen aklimatizaci a předsoutěžním tréninkům.

Zítra je čekají hned tři důležité soutěžní disciplíny: pochodové defilé s hůlkou, pochodové defilé a pódiová skladba s třásněmi. „Konkurence je zde sice veliká, ale ne nepřekonatelná. Domnívám se, že zde bude, jako na jiných vrcholových soutěžích tohoto druhu záležet dosti na štěstí.“ hodnotí šance svých svěřenkyň trenérka p. Havránková.

Na hranicích strávily SANY III něco kolem 10 minut. „Naši kolegové však vyřizovali potřebné formality na hranicích asi 2 hodiny. Podobnou nepříjemnost, ovšem šestihodinovou, jsme zažily na hranicích s Polskem asi před dvěma lety také. Tehdy naši účast na ME zachránili rodiče s částí výpravy, kteří nejeli společným autobusem, a tak mohli zařídit včasnou registraci skupiny. Bez včasné registrace by skupina byla totiž diskvalifikována. vzpomíná Havránková.

Část skupiny SANY III po večerním tréninku Fanoušek SANY III Skupina SANY III po večerním tréninku Patricie Pleyerová (má na svém kontě řadu titulů např. Mistr ČR 2003 a Vicemistr Evropy 2003)


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).