SPORT

Svatá trojice + foto

25. srpna 2004, 14:17,
Svatá trojice + foto Bohdíkov - O minulém víkendu se jel již třetí ročník závodu horských kol Svatá trojice tour, který je zařazen do šumperského poháru TOP GAL MTB CUP 2004. Na startu v Bohdíkově odstartovalo 150 závodníků.
Bohdíkov - O minulém víkendu se jel již třetí ročník závodu horských kol Svatá trojice tour, který je zařazen do šumperského poháru TOP GAL MTB CUP 2004. Na startu v Bohdíkově odstartovalo 150 závodníků.

„Počasí připravilo závodníkům extrémně náročné podmínky. Na trati je spousta technických sjezdů. Déšť proměnil jemný prach v kluzkou kaši. Před závařečným brodem již byli všichni závodníci promáčení, a tak si spíše pochvalovali, že ze sebe smyjí bláto. Voda navíc se oproti vzduchu zdála příjemně teplou.“popsal trať p. Šmoldas, jeden z organizátorů závodů.

Další ze závodl Šumperského poháru Moravský bike maraton se jede v sobotu v Leštině.

Vítěz závodu Jan Fišnar při závěrečném brodu.

Téměř všichni závodníci dorazili do cíle, včetně závodníka, který jel posledních 7 km se zlomenou klíční kostí.

Počasí proměnilo trať v bláto. Závodník "Čukin" z KLIKA BIKE TEAM je toho důkazem

Nejmladší účastník závodu - třináctiletý Petr Linhart ve své věkové kategorii nemá v regionu konkurenci.

Miroslav Homola ze Sokolu Hrabenov


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.