SPORT

V Šumperku se bude střílet

24. července 2004, 16:33, kuk
Šumperk - Na Temenické malorážkové střelnici pořádá Sportovně-střelecký klub Šumperk-Temenice každoročně pravidelně závody ve sportovní střelbě celostátního významu, kterých se zúčastňuje i reprezentace české republiky.
Na Temenické malorážkové střelnici pořádá Sportovně-střelecký klub Šumperk-Temenice každoročně pravidelně závody ve sportovní střelbě celostátního významu, kterých se zúčastňuje i reprezentace české republiky.

"Na posledních závodech v měsíci červnu byl přítomen i olympionik Bečvář Pavel z Plzně, který bude účastník i olympiády v Athenách.Příští sportovní akce se koná dne 31.července 2004 na Temenické střelnici, kde znovu je přislíbena účast některých reprezentantů ve sportovní střelbě."láká nás Jaroslav Vaculík z Českého střeleckého svazu Olomouc.

Závodí se ve Velké ceně Pradědu v disciplině střelby z malorážky v leže na 50 metrů a ve třech polohách - vleže, vstoje a vkleče na vzdálenost 50 metrů.

PROGRAM


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.